اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

خرید پول UC بازی PUBG MOBILE

همیشه مطمئن شوید که هدفون خود را قبل از پیوستن به بازی وصل کرده اید. اگر از هدفون استفاده نکنید بخش بزرگی از این مزایا را از دست خواهید داد. عقایدی که اگر پیش از انتشار PlayerUnknown’s Battleground مطرحش میکردیم، ممکن بود مخالفان بسیاری داشتهباشد. البته قطعا بسیاری از افراد در حال حاضر به فکر کسب درامد از این اپلیکیشن افتادند. از آن جایی که یوسی پابجی با قیمت دلار حساب میشود، بسیاری از کاربران ایرانی حاضر به خرید آن نیستند. در اصل خرید یوسی پابجی موبایل برای کسانی است که به این مقدار کم یوسی پابجی راضی نیستند و میخواهند از تمام ویژگیهای بازی بهره ببرند. موجو شاپ؛ فروشگاه اینترنتی خرید یوسی پابجی موبایل که دارای نماد اعتماد و ثبت شده در وبسایت ساماندهی و مورد توجه و رضایت تمام مشتریان بوده و تا به امروز سابقه درخشان در زمینه واریز یوسی و پرایم پلاس را در کارنامه خود دارد.

چگونه اکانت پابجی خود را روی گوشی دیگر انتقال دهیم
این بازی مهیج توانست به بهترین بازی موبایل در سال 2018 تبدیل شود و تا به امروز حدود 400 میلیون بازیکن دارد. خرید یوسی ارزان و فوری بازی بی نظیر پابجی موبایل در سایت موجو شاپ با ارزان ترین و بهترین قیمت در دسترس خرید مستقیم شما قرار گرفته و میتوانید از همین صفحه خرید یوسی خود را در متنوع ترین بسته های موجود انتخاب کنید. با خرید یوسی میتوانید رویال پس و پرایم پلاس بازی خود را فعال کنید و از بازی خود لذت بیشتری ببرید. به طوری که از ابتدای سال تا به حال، اطلاعات بیش از 3000 نفر در سرتاسر کشور در این وبسایت ثبت شده است که همگی رضایت خود را از خدمات وبسایت یوسی پابجی موبایل اعلام کردهاند. محیط PUBG MOBILE کاملاً از روی نسخه ی کنسول و PC ساخته شده و تنها به دلیل ضعیف تر بودن پردازنده های موبایل نسبت به پردازنده های کنسول و PC کیفیت نسبتا کمتری دارد. 5. زره در طول بازی و صدمه دیدن شما ضعیف میشود بنابراین بهترین کار این است که مدام آن را تغییر دهید. نکته برتر: این تنظیمات بازی که در بالا به آن اشاره کردیم در حین بازی نیز قابل تغییر است، بنابراین اگر نتایج را دوست نداشتید میتوانید هر زمان این تنظیمات را تغییر دهید.

اسکوپ بروید، گزینه “تغییر سریع اسکوپ” را مشاهده خواهید کرد. با ثبتنام در این سایت 100 یوسی دريافت خواهید کرد و هر دوستی که دعوت کنید نیز 50 یوسی به شما تعلق خواهد گرفت. اگر به دنبال شرکت در نبردهای الایت پس هستید، میتوانید آن را از وبسایت یوسی پابجی موبایل خریداری کنید. نکته قابل توجه درباره گردونه های بازی این است که اگر یک اسلحه خاص را مدنظر دارید باید قبل از اتمام زمان حذف گردونه نسبت به دریافت آن اقدام کنید. این اپلیکیشنها برخی وظایف و ماموریتها را برایتان شرح میدهند که باید آنها را تکمیل کنید. 7. وقتی برای برنده شدن میجنگید به این معناست که باید یک اسلحهی قابل اتکا داشته باشید. وقتی وارد ساختمانی میشوید که درهای آن باز است و مهماتی آن جا نیست، یعنی شخصی به تازگی وارد آنجا شده، این احتمال وجود دارد که آن شخص مدتها از آن محل رفته باشد ولی ممکن است که همانجا کمین کرده باشد.

اکانت پابجی مهدی قائدی 2. شما تازه فرود آمدهاید و صدای پای یک بازیکن دیگر را میشنوید، بهترین کار ترک آن محل است چرا که شما هنوز تجهیز نشدهاید و شانس اینکه آن شخص مسلح باشد فراوان است. شما به همراه 99 نفر دیگر در یک نقشه فرود میآیید و هدف بازی این است که آخرین فرد مقاوم باشید. شما در منطقهی امن هستید و به راحتی میتوانید افرادی که از خارج منطقه در حال هجوم هستند را ضربه بزنید. آنجا هم میتوان مهمات و وسایل مورد نیازتان را پیدا کنید و همچنین خلاصی از شر دیگر دشمنان نیز کار راحتی است. در واقع شرکت در نبردهای الایت پس نوعی سرمایهگذاری است که میتوانید تعداد زیادی یوسی پابجی موبایل در آن دریافت کنید. فروشگاه یوسی پابجی موبایل در حال حاضر تمام خدمات یوسی پابجی، رویال پس و الایت پس را به مشتریان خود ارائه میدهد. به طوری که از ابتدای سال تا کنون بیش از 3000 سفارش توسط کاربران ایرانی پابجی موبایل در این وبسایت ثبت شده است که همگی رضایت خود را از خدمات این وبسایت مطرح کردهاند. وبسایت یوسی پابجی موبایل یک شرکت کاملا رسمی و ثبت شده میباشد که توانسته از وزارت صنعت، معدن و تجارت کشور نماد اعتماد الکترونیکی دریافت کند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد خرید اکانت پابجی لول 100 اپارات بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.