اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

خرید انواع نهال گردو ، بادام و پسته برای احداث باغ

تناژ تولید شده از هر درخت گردو با مراقبت های لازم از درخت گردو می تواند توجه هر باغداری را به خود جلب نماید. بهترین نهالستان گردو زمانی به بار می نشیند که تمام موارد مراقبت از درختان به درستی انجام شده باشد. این نهال در آب و هوای گرم، محصول مناسبی را به بار نخواهد آورد. در هرس محوری درخت بر روی یک محور ( تنه ) مرکزی و عمودی قرار دارد و شاخه های بار دهنده از این محور منشا می گیرند. خرید نهال گردو سجنو دیرگل میوه های آن جانبی و بسیار زودرس است و با تنه نیمه بلند و نیمه گسترده ای که دارد حتی به شکل پرچین نیز می توان آن را نهال گردو شیراز در باغ کاشت. برای خرید بهترین نهال از این مزیت استفاده کنید. خرید نهال گردو سجنو دیرگل به دلیل دارا بودن زودباردهی،دیرگلی و پربار بودن محصول از تجاری ترین ارقام نهال گردو سجنو زودبازده محسوب میگردد.

نهال گردو کاغذی
تاریخ برداشت محصول در این نوع از نهال ها اغلب دیر می باشد. خرید نهال گردو سجنو دیرگل میوه آن مستطیل و با اندازه مطلوب است، اما اتصال لپه ها ضعیف و در نتیجه خشک کردن آسان است. اما برای اینکه یک باغبان موفق باشید ، باید با تمام اصول کاشت ، نگهداری و جمع آوری نهال های انتخاب شده خود آشنا باشید. اما اوج باردهی در سال چهارم ، پنجم و بعد از آن اتفاق می افتد. راحت است بالاتر از 1500 یا کمتر ، عملکرد درخت به حداقل می رسد. به طور معمول 500 تا 1500 متر بالاتر از سطح دریا برای فرود نهال گردو سجنو. البته در روشهای اصلاح شده نوین، مقدار آب مورد نیاز درخت در آبیاری قطرهای را در حدود سه تا چهار هزار متر مکعب هم تخمین میزنند.

نهال گردو در کرج گردو مراغه زودبازده برای ارتفاعات ۵۰۰ الی ۱۵۰۰ متر بهترین مورد است. گردو روند RDM تقریباً دیر شکوفا می شود ، به دلیل تعداد گل های نر مورد نیاز و ویژگی های دیر شکوفا شدن ، به عنوان بهترین رقم گرده افشانی برای نهال گردو هارتلی ، نهال گردو چندلر و نهال گردو پدرو شناخته می شود. به عنوان مثال گردوهای چندلر، کانادایی، خوشهای مناسب مناطق سردسیر هستند و نیاز به دماهای کمی دارند تا به باردهی برسند. چندلر، بهترین تنوع را در بین انواع درختان گردو ارائه می دهد. 1: اگر در یک شهر سرد زندگی می کنید ، این نهال گردو است.

اگر در یک منطقه سرد زندگی می کنید ، با نهال گردو سجنو احساس راحتی کنید. به راحتی می توانید باغ خود را شروع کنید. برای قیمت گذاری نهال گردو می توانید با مهندسین طبیعت سبزی نهال تماس بگیرید. جوانههای نهال گردو فرانکت به ۷۰۰ الی ۱۵۰۰ ساعت سرمای زیر ۷ درجه نیازمندند تا بتوانند در فصل بهار شکوفه بزنند. نهال گردو سجنو ؛ روی خاکهای رس و سنگین قابل رشد نیست. دیگر نیاز نیست نگران سرمای بهاره باشید این نهال مقاوم به سرمای شدید در بهار می باشد ! 2: گردوی سجنو ؛ مانند چندلر ، این امر به ارتفاع نسبتاً بالایی نیاز دارد زیرا در شهرهای کوهستانی امکان پذیر است. پکان یا گردوی گرمسیری تنها جنس از گردوئیان است که نیاز سرمائی پائینی داشته و در مناطق نیمه گرمسیری، به خوبی رشد و نمو کرده و محصول مناسب با کیفیت بالائی تولید می­کند.