اکتبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

حمل پیانو در سراسر ایران

حمل پیانو چگونه انجام می شود؟

حرکت پیانو برای افراد ضعیف نیست. حمل پیانو هرکسی که تا به حال این کار را کرده است به شما می گوید که این کار دشوار نیاز به نیروی انسانی جدی و آمادگی دارد. فرآیند جابجایی پیانو آنقدر خسته کننده و طاقت فرسا است که توانسته جایگاه ویژه خود را در صنعت دویدن ایجاد کند. امروزه ، می توانید شرکت های جابجایی و ذخیره سازی را در سراسر کشور پیدا کنید که فقط به حرکت پیانو اختصاص داده شده اند.

با توجه به این واقعیت که وزن پیانوها به طور معمول بین 300 تا 1000 (یا بیشتر!) پوند است ، ما قطعاً پیشنهاد می کنیم که از یک شرکت حرفه ای در حال حرکت با تجربه حرکت پیانو  حمل پیانو  برای کار کردن استفاده کنید. اغلب ، پیانو با ارزش ترین و گرانترین آیتم در خانه افراد است. قیمت پیانوهای با کیفیت از هزاران تا بیش از 100،000 دلار است. با توجه به ارزش پیانو ، بسیار مهم است که این ساز با نهایت دقت اداره شود ، که این امر ضرورت بیشتری به حرکتگران حرفه ای می دهد.

با این حال ، اگر استخدام حمل پیانو مهاجران حرفه ای در بودجه یا برنامه شما نیست ، می توانید اکثر پیانوها را با کمک دوستان جابجا کنید. با این حال ، اگر پیانوی باشکوهی با وزن 1000 پوند دارید ،حمل پیانو  من به شدت سرمایه گذاری روی متخصصان را توصیه می کنم. این پیانوهای فوق العاده بزرگ به تجهیزات و مراقبت خاصی نیاز دارند که فقط متخصصان دویدن واقعی می توانند ارائه دهند. همچنین ، اگر یک راه پله مستقیم یا یک نان حمل پیانو مخصوص سالن وجود دارد ، من همچنین به متخصصان توصیه می کنم که ثبت نام کنند.

هنوز مطمئن هستید که می خواهید پیانو را خودتان جابجا کنید؟ به نکات مفید ما در زیر نگاه کنید.

برای حمل پیانو وسایل و مواد متحرک مناسب را بیابید

اول ، شما باید مطمئن شوید حمل پیانو که همه لوازم و مواد مناسب را برای حرکت ایمن و ایمن پیانو در اختیار دارید. هم برای پیانو مستقیم و هم برای یک پیانو زیبا ، برای محافظت به پتوهای چرخشی زیادی نیاز دارید. به هر حال ، آخرین چیزی که می خواهید باشد خراش (یا بدتر!) در ابزار ارزشمند شما است. نکته: حمل پیانو همچنین می توانید از حوله و پتو ضخیم برای پوشاندن پیانو استفاده کنید. رولهای زیادی از نوار برای کمک به محکم کردن پتو در محل مورد نیاز است. همچنین برای حرکت مستقیم پیانو به یک دالی نیاز دارید که بتواند وزن پیانو را نگه دارد.

حرکت پیانو زیبا به دلیل اندازه و ساختار آنها کمی پیچیده تر است حمل پیانو و همچنین به لوازم اضافی نیاز دارد. توصیه می کنم علاوه بر جابجایی پتو ، تخته پیانو با اندازه مناسب (که به آن اسکیت پیانو نیز گفته می شود) برای انجام حرکات خود بیابید. برای نگه داشتن پیانو روی تخته اسکی ، به بند و پیچ گوشتی نیز نیاز داری

 

تا آنجا که ممکن است تعداد کمکی برای حمل پیانو را ثبت کنید

هنگامی که وسایل شما مرتب شد ، توصیه می کنم یک تیم قوی یاور جمع کنید. حمل پیانو شما حداقل به چهار نفر نیاز دارید – شاید بیشتر ، بسته به اندازه پیانو و پیچیدگی حرکات. بهتر است دوستان ، خانواده و همسایه هایی را که تجربه جابجایی اجسام سنگین را دارند و وضعیت نسبتاً خوبی دارند ، ثبت نام کنید. اطمینان حاصل کنید که همه آنها لباس های متحرک مناسب و همچنین کفش های ورزشی با کشش خوب می پوشند.

درها ، پله ها و نان های سالن را اندازه بگیرید

قبل از پیاده روی ، باید هر قسمت از خانه خود را که پیانو از آن عبور می کند حمل پیانو اندازه بگیرید. مطمئن شوید که همه درها ، پله ها و نان های سالن را به خوبی اندازه گیری کرده اید تا ارزیابی کنید که چگونه مانور پیانو و تخته پیانو از خانه شما به راحتی اجرا می شود. قبل از جابجایی آلات موسیقی ، درب باز است ، کف به خوبی محکم شده است و ایده خوبی است که مبلمان را که به طور بالقوه می توانند به پیانو ضربه بزنند بردارید. اگر نگران هل دادن پیانو به گوشه یا خراشیدن در طول راه هستید ، سعی کنید لبه های تیز در را با سپر یا حوله اضافی ضد کودک بپوشانید.

 

حمل پیانو بابایی

حمل پیانو دیجیتال

حمل پیانو مشهد

حمل پیانو اصفهان

حمل پیانو کرج

حمل پیانو شیراز

حمل پیانو در شیراز

حمل پیانو به شهرستان

حمل پيانو