آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

جلد کتاب طراحی و اهمیت کیفیت

[ad_1]

من فکر می کنم آن مرد که آمد گفت: “هرگز قضاوت یک کتاب توسط پوشش آن” به وضوح تجربه نکرده بازاریابی کتاب در اینترنت!. ناخودآگاه شما به طور خودکار جذب به یک کتاب اگر آن اتفاق می افتد به زیبایی تصویر ایجاد شده و این که قبل از شما می دانید هر چیزی در مورد محتوای.. که فقط ممکن است بسیار ضعیف است. بر همان اساس یک طراحی ضعیف تصویر برای کتاب شما کمپین های بازاریابی ممکن است در نتیجه فروش کم حتی اگر این محتوا ممکن است شگفت انگیز است. بنابراین به طور معمول مشتریان خود را تعیین خواهد کرد اگر کتاب شما به فروش است که ارزش زمان و تلاش خود را به سادگی با یک نظر اجمالی به پوشش آن فقط برای چند ثانیه و گاهی اوقات بدون به دنبال اطلاعات بیشتر است. به عنوان یک بازاریاب شما واقعا باید قدر اهمیت تصاویر مورد استفاده در مبارزات انتخاباتی خود را و اطمینان حاصل شود که گرافیک شما با استفاده از داشتن اثرات مطلوب.

یک کتاب خوب پوشش طراح بسیار آگاه از ‘بی ثبات تصمیم گیری ساخته شده توسط آنلاین کتاب مرورگرها حتی اگر مرورگر خود را انتخاب ناخودآگاه. طراح می داند که اگر جلد کتاب طراحی به نظر می رسد ارزان و یا ایجاد شده و بدون تفکر زیاد و یا توجه به جزئیات این بلافاصله تاثیر بر محتوای این کتاب صرف نظر از کیفیت محتوای آن است. این کتاب تصویر جلد باید به عنوان جذاب به عنوان آستین از یک جلد گالینگور کتاب یا جلد یک کتاب جیبی. ارائه مهم ترین ویژگی کتاب شما کمپین های بازاریابی. تصاویر خود را باید تمیز و واضح و با کیفیت 3-D, اثر, آسان بر روی چشم و رنگارنگ است. به عبارت دیگر چشم نواز و بنابراین احتمال بیشتری برای چک کردن فراتر از تصویر.

آنچه که ما در حال تلاش برای رسیدن به یک کیفیت جلد کتاب طراحی شده است این تصور را از یک کتاب واقعی به جای یک فایل دیجیتال شما می توانید نه دیدن و نه دریافت نگه دارید. با ترکیب 3-D اثرات به طراحی آن را می دهد مشتریان بالقوه این تصور که این کتاب تقریبا قادر به برداشت شود. و آن است که به خوبی شناخته شده بازاریابی واقعیت است که نمایندگی بصری را اغلب تحریک عمل است. زمانی که همه عوامل دیگر برابر هستند و آن را واقعا پایین می آید به زیبایی شناسی شما به زودی متوجه اهمیت گرافیک در تلاش های بازاریابی خود را. طراحی با کیفیت کتاب را پوشش می دهد یک راه ساده و قدرتمند به صورت بصری نشان دادن محصول خود را. این پوشش دارای توانایی یا قرعه کشی و یا راندن فروش. استفاده از خدمات یک جلد کتاب طراح می تواند یک تفاوت بزرگ در موفقیت کسب و کار آنلاین شما.

[ad_2]