نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

جستجوگرها نکات — چگونه به وب سایت شما ایندکس شده توسط گوگل در 1 روز

[ad_1]

جستجوگرها تخت سنگ از بازاریابی اینترنتی و هر سایت باید پیاده سازی آن است. اما قبل از اینکه شما می توانید بهینه سازی وب سایت خود را, شما نیاز به آن را دریافت ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. اگر وب سایت شما ایندکس نشده آن را نمی خواهد به نظر می رسد در Google نتیجه جستجو صفحه. به صفحه اول یک وب سایت جدید در 1 روز, آن غیر ممکن است. شما فقط نیاز به دانستن راه های مختلفی برای اجازه دهید گوگل متوجه آن است.

در این مقاله اجازه به اشتراک گذاشتن با شما چند راهنمایی برای گرفتن وب سایت شما ایندکس شده توسط گوگل در 1 روز:

1. ارسال وب سایت خود را به وب سایت های اجتماعی نشانه. گوگل را دوست دارد محبوب اجتماعی کتاب مارک مثل Digg و StumbleUpon. هر روز رباتها گوگل خواهد شد این سایت مراجعه کنید و انتخاب کنید تا مطالب جدید به صفحه اول. اگر شما ارسال وب سایت شما به این سایت گوگل خواهد شد و احتمالا آن را انتخاب کنید تا در عرض یک روز.

2. ارسال یک فایل XML نقشه سایت به گوگل. یک نقشه سایت XML فایل شامل لینک به هر صفحه از وب سایت خود را. شما به راحتی می توانید ایجاد یک فایل XML نقشه سایت آنلاین. هنگامی که شما آن را به گوگل شما آنها اطلاع در مورد وب سایت خود را و آنها را ارسال ربات های خود به صفحه اول هر صفحه از آن.

3. نوشتن مقالات و ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله. شامل آدرس وب سایت خود را در مقاله خود را در جعبه منبع نویسنده و ارسال آنها را به دایرکتوری ها مقاله مانند EzineArticles و GoArticles.

4. ارسال وب سایت خود را به موتورهای جستجو دایرکتوری ها. ارسال وب سایت خود را به یک لیست از دایرکتوری ها مانند “فهرست موزیلا”, دایرکتوری یاهو و BOTW. رباتها گوگل بازدید از این دایرکتوری ها هر روز و اجازه می دهد سایت خود را برای گرفتن متوجه شده به سرعت. اما نه همه دایرکتوری رایگان هستند. برخی از نیاز شما را به پرداخت سالانه و یا یک بار هزینه ارسال. بنابراین مطمئن شوید که شما در پیدا کردن اطلاعات قبل از ارسال.

5. محل متن HTML لینک ها در وب سایت خود را. رباتها گوگل دنبال متن لینک کلیک کنید برای کشف دیگر صفحات وب سایت خود را. با قرار دادن HTML لینک متن شما اجازه می دهد آنها را به دنبال لینک و شاخص تمام صفحات در وب سایت شما.

6. محل آدرس وب سایت خود را در شبکه های اجتماعی. محبوب شبکه های اجتماعی مانند Facebook و MySpace به طور منظم ایندکس شده توسط موتورهای جستجو است. زمانی که URL شما قرار داده شده است در این سایت این اجازه می دهد تا ربات به کشف خود سایت و صفحه اول آن را به سرعت.

دریافت به وب سایت شما ایندکس شده توسط گوگل است که اولین گام برای موفقیت در جستجوگرها. با گرفتن یک لینک در سایت های که به طور منظم ایندکس شده توسط روبات ها آن را به اطمینان حاصل شود که وب سایت خود نمایه سرعت.

[ad_2]