آگوست 8, 2022

رهام چت

چت آنلاین

تولید مطالب همیشه سبز با چند ایده کاربردی – بازاریابی محتوا

محتوای آموزشی همان تعریف پایه محتوا را دارد اما این دفعه برای انتقال مهارت و تجربه از آن استفاده می شود. ازاینرو خیلی از افرادی که در فکر داشتن یک کسبوکار اینترنتی هستند داشتن یک وبسایت را در مهارت برنامهنویسی میبینند. همان طور که می دانید شیوع ویروس کرونا، خیلی از مراکز مشاوره و روانشناسی را با مشکلات جدی روبرو کرده است! 1- محتوای مرتبط تولید کنید: یکی از اصول مهم در محتوا نویسی برای سایت یا پیج باشگاه خود این است که محتوایی که تولید می کنید مرتبط با ورزش و باشگاه باشد. برای پوشش دادن هر چه بهتر انواع محتوایی که تولید کردهاید نیاز است تا انواع محتوا با موضوعات متنوع را تولید و منتشر کنید. هرروز صبح و قبل از انجام دادن هر کاری، ذهن خود را به یک مهمانی خلاقیت دعوت کنید و تولید محتوا عکس چنددقیقهای بیقیدوشرط بنویسید. بهتر است خودتان را به چالش تولید محتوا با کتابخوانی دعوت کنید؛ یعنی بهمحض اینکه کتابی خواندید و به معلوماتتان چیزی اضافه شد، آن را به محتوایی کاربردی تبدیل کرده و منتشر کنید. اهمیت سادگی در تولید محتوا را فراموش نکنید. یکی از دلایلی که دست به تولید محتوای کلیشهای و تکراری میزنیم این است که هنوز موضوع محتوا برایمان شفاف نیست.

تولید محتوا قاب گوشی به گزارش خبرگزاری مهر محمدصادق افراسیابی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی ضمن اعلام این خبر گفت: مجمع ناشران دیجیتال اسلامی با حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موسسه فهم در ایام ماه محرم اقدام به برگزاری ماراتن تولید محتوا با موضوع عاشورا، معرفت و زندگی کردند. امیدوارم روز به روز در حال پیشرفت باشی. در واقع کلمات کلیدی یکی از قدرتمندترین ابزارهایی است که یک بازاریاب محتوا در اختیار دارد. سعی کنید تواناییهای خود را بشناسید و ببینید در چه کارهایی تبحر خاصی دارید، سپس روشهای قدم به قدم آن کار را نوشته و سپس راجع به هر قدم یک محتوا تولید کنید. هر محتوایی که منتشر میکنید را مثل نوشتن یک کتاب ببینید که شروع میانه و پایان دارد. روش بعدی کسب درآمد با محتوا ترجمه و فروش کتاب های الکترونیکی هست که شما با پیدا کردن کتاب های پر فروش خارجی و ترجمه آن ها می توانید وب سایتی راه اندازی کنید و آن ها را به فروش برسانید و از این طریق کسب درآمد کنید. تکیه کردن به یک منبع برای مصرف محتوا و یک موضوع برای تولید محتوا ریسک بزرگی است.

تولید محتوا املاک بههرحال وقتی انتشار محتوای ساده و قابلفهم را سرلوحۀ کار خود قرار میدهید، کمک بزرگی به ذهن خلاق خود میکنید تا بدون پیچیدگی و پریشانی بتواند اطلاعات مفید را برایتان فراهم کند. اگر به آنها دسترسی نداریم احتمالاً باید حضور بیشتری در رسانههای مفید داشته باشیم یا استراتژی خود را برای مصرف محتوا تغییر بدهیم. ۳۰ ایده برای شروع تولید محتوا را صرفاً برای دست به کار شدن و آغاز راه تولید محتوا تهیه نکردهام بلکه گمان میکنم کسی که دغدغۀ جدی برای تولید و نشر محتوای منظم دارد، همواره به ایدههایی تازه و کاربردی نیاز دارد. چگونه فعالیت خود را در این صنعت آغاز کردید؟ ارتباط با مخاطبان در دنیای امروز کسبوکار، از پیشنیازهای اصلی هر فعالیت است. سخت حرف زدن و محتوای فیلسوفانه تولید کردن، طوری که کسی آن را نفهمد، قبل از هر چیز کمسوادی تولیدکنندۀ محتوا را نشان میدهد. سادهترین میتواند از خلاقانهترین انواع محتوا باشد. همیشه خلاقانهترین ایدهها در دل کار و وقتی عمیقاً موضوع را میشکافید به ذهنتان راه پیدا میکند.

تولید محتوا سوشال مدیا همین محتوای کوچک که بهعنوان یک نانومحتوا میتوانید آن را بشناسید، کمک میکند تا سبد محتوایی شما بهمرورزمان متنوعتر و خلاقانهتر شود ضمن اینکه توقف برای تولید محتوای روزانه هم در کار شما هم تا حد زیادی کاهش پیدا خواهد کرد. به کم قانع نشوید و تا حد امکان یک موضوع را بشکافید، شفاف کنید و آن را در قالب یک محتوای کامل به مخاطب عرضه کنید طوری که دیگر نیازی به سر زدن به محتوای مشابه نداشته باشد و با مصرف محتوای شما تا حد زیادی نیازش رفع شود. مسئله ای که شاید نیازمند ترجمه متون طبی و طب سنتی دیگر کشورها باشد. پرداختن عمیق به یک موضوع نیازمند درک عمیق آن است. 2. سرعت عمل بالا می رود: وقتی چند نفر پروژه تولید محتوا را در دست دارند مسلما سرعت کار بالاتر است و حوزه اخبار که یک زمینه پرکار است مسلما به چندین نویسنده تمام وقت نیازمند است تا بتوانند به سرعت اخبار را پیگیری و به روز کنند. حال این محتوا میتواند متن، تصویر، اینفوگرافی یا بصورت فیلم باشد، که به وسیله این ابزارها میتوانبد با ایجاد تعامل با کاربران روند رو به رشدی داشته باشید. هدف از تولید محتوا که روشن باشد، جهتگیری ما برای ساختار دادن به مطلب بهتر میشود و محتوا با داشتن چارچوب شفاف و مشخص، دوستداشتنیتر و خلاقانهتر خواهد بود.