دسامبر 2, 2021

رهام چت

چت آنلاین

تلفن همراه برنامه اخبار

[ad_1]

های از اخبار هیجان انگیز و یا دنیوی است اما این یکی از فعالیت های مورد علاقه. روزانه ما با به اشتراک گذاشتن تعدادی از به روز رسانی در شبکه های اجتماعی ما. جمع آوری اطلاعات از منابع مختلف پس از آخرین روند – این چیزی است که توجه ما بیشتر است. اما این را باید یک سهم عادلانه از زحمتی و شامل تلاش قابل توجه است. که در آن تلفن همراه برنامه اخبار در آمده به عنوان یک مزیت!

چه اخبار برنامه ؟

یک برنامه خبری است OmniReader می شود که خوراک خبری از دسته های مختلف مانند تناسب اندام, مواد غذایی, هنر, هالیوود, بالیوود, عکاسی, سیاست, هنر و موضوعات مشابه از علاقه. این خوراک به طور کلی سفارشی با توجه به کاربر موقعیت جغرافیایی بدون شک پر سود استفاده به صورت محلی و بومی های دیجیتال!

آنها نه تنها تمرکز بر محتوای حق بیمه ناشران اما همچنین کیفیت مطالب نوشته شده توسط نویسندگان شناخته شده است.

چه هستند برخی از ویژگی های از برنامه های خبری که آن را “حق ما کوچه’?

هنگامی که ما در حال به اشتراک گذاشتن اطلاعات و یا خواندن بر روی وب سایت ما به طور غریزی می خواهید همه چیز را سریع تر اتفاق می افتد. این دقیقا کاری است که یک برنامه خبری فراهم می کند. آن را تحکیم اطلاعات در یک مکان. این همچنین اجازه می دهد تا ما را به مرور از طریق این اطلاعات بلافاصله. علاوه بر این ممکن است به خواندن کل داستان در خود برنامه بدون نیاز به رفتن به صفحه اصلی. برخی از اخبار برنامه های فیس بوک اجازه می دهد به طوری که ما می توانیم به عقب بر گردیم به محل دقیق که در آن ما متوقف شده و درست مانند یک کتاب واقعی!

بومی های دیجیتال مثل ما مانند شخصی ما فضا در وب است. یک برنامه خوب باید گزینه ای برای سفارشی کردن خواندن فضا با توجه به انتخاب شما. اگر شما انتخاب خود را از مناطق مورد علاقه, اخبار, برنامه کامپایل تمام مقالات مربوط به آنها از بالا ناشران و آن را در دسترس برای شما.. همچنین آن را به ارمغان می آورد شما داستان کامل و بخش هایی از آن است. درست به هدف می توان آن را مربوط به تمام شبکه های اجتماعی مانند Facebook, Twitter و دیگران برای به اشتراک گذاری آسان از مطالب جالب را با دوستان و خانواده!

چند برنامه های حق بیمه ندارند و بدون هیچ زحمتی از ایجاد حساب و ارائه آسان قابلیت ورود به. فقط ورود از طریق Facebook ترفند را انجام دهد. همه سرور همگام سازی شده برای دسترسی آسان و مرور!

با بسیاری از سودآور مزایای و با مرور و به اشتراک گذاری در حال تبدیل شدن بسیار آسان است, یک موبایل اخبار نرم افزار راه رفتن اگر شما می خواهید به ماندن بگیرید به روز در همه زمان ها. نصب و لذت بردن از گشت و گذار و به اشتراک گذاری!

[ad_2]