آگوست 3, 2021

رهام چت

چت آنلاین

تفاوت بین قلم حکاکی و قلم حک

[ad_1]

لوگو های سفارشی قلم به طور کلی در دسترس از پیشرو ترین pen تولید کنندگان و نام تجاری موثر و ابزار تبلیغاتی. قلم شخصی نیز بسیار محبوب به عنوان هدیه شرکت و در رویدادهای مهم مانند مراسم عروسی و reunions. این نوع از حک و قلم حکاکی می توانید حمل یا لوگو و یا پیام بدن از قلم و در دسترس هستند در یک طیف گسترده ای از رنگ ها و سبک.

وجود دارد 2 روش برای گرفتن آرم متن یا اثر هنری در قلم تبلیغاتی: نقش پذیری و حکاکی. نقش پذیری نیز نامیده می شود روی صفحه نمایش چاپ و یا ابریشم غربالگری با استفاده از استنسیل برای انتقال جوهر به طور مستقیم به بدن از قلم. بسیار متنوع و نسبتا ارزان روش چاپ روی صفحه نمایش است که گاهی اوقات ترجیح داده بیش از حکاکی و قلم به ویژه به دلیل توانایی خود را برای چاپ بر روی انواع مختلفی از سطوح و تقریبا نامحدود انتخاب رنگ. از آنجا که سطح مورد غریزی نیست و نیاز به چاپ با فشار روی صفحه نمایش چاپ یک راه حل مناسب برای مواردی که تخت از جمله قلم و لیوان.

بر خلاف صفحه نمایش چاپ و حکاکی لیزر به طور مستقیم اعمال می شود جوهر به سطح. به جای آن حکاکی ایجاد شده توسط پرتوهای نور از یک لیزر مجهز با دقت متمرکز لنز اجازه می دهد به صورت بسیار پیچیده و دقیق طرح است. نتیجه حکاکی سطحی است که اچ تی سوخته با دائمی نمایش آثار هنری خود را, لوگو و یا متن. و از آنجا که هیچ جوهر استفاده می شود وجود دارد's هیچ نگرانی که آثار هنری بدتر خواهد شد در طول زمان است. پس حکاکی نمی شود هر گونه جوهر و در نتیجه رنگ حکاکی منطقه است که معمولا زمینه رنگ قلم. به طور کلی یک قلم فلزی ترجیح داده است برای حکاکی لیزری.

است وجود دارد یک روش ارجح از اخذ هنری آرم و متن تبلیغاتی خود را ، هر دو نقش پذیری و حکاکی ارائه کیفیت فوق العاده و تنها تفاوت بر اساس آنچه شما're دنبال برای رسیدن به.

و این خبر خوبی است که شما don't مجبور به نگرانی در مورد انتخاب کدام روش است. تولید کنندگان از تبلیغاتی حک و قلم حکاکی و دیگر تبلیغ محصولات تخصص می دانیم که بهترین روش کار می کند با هر یک از محصولات خود را تضمین است که شما'll همیشه بالاترین کیفیت نمایندگی از آرم خود و یا پیام های تبلیغاتی خود را قلم محصولات.

[ad_2]