نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

تستوسترون-رایگان بازاریابی – بازاریابی و فروش است که با این نسخهها کار برای زنان

[ad_1]

بله زنان شروع کسب و کار در ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر در دو برابر مردان است. اما چرا در حال کسب و کار متعلق به زنان هنوز هم جدی گرفته نمی?

در کتاب “تستوسترون-بازاریابی رایگان: یین و یانگ بازاریابی برای زنان” من آشکار چرا بازاریابی است که به چالش کشیدن برای میلیون ها نفر از صاحبان کسب و کار زنان. بسیاری از زنان در بازار نیست و به طور موثر. آنها به فروش کمتر و کمتر لذت بردن از آزادی مالی است. برخی از زنان را به بازاریابی و فروش زحمت. اکثر جلوگیری از آن. زنان زیادی رابطه-ساختمان مهارت است. اما, به عنوان مهم به عنوان رابطه مهارت های ساختمان آنها معمولا نمی خواهد همیشه یک صاحب کسب و کار همه راه برای داشتن یک مشتری جدید و یا مشتری.

موفق صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار مالکیت نیاز به یک تغییر در مهارت های

زنان شروع کسب و کار با سالها honed مهارت در شغل قبلی. و یا تبدیل شدن آنها به توزیع یک محصول به آنها لذت بردن از شور و شوق برای. آنها همچنین به ویژگی های است که آنها را فوق العاده مادران و همسران و دوستان است. گاهی اوقات این ویژگی نمی خدمت به آنها را در کسب و کار. هنگامی که یک زن شیفت و بیشتر می شود فعال و با اعتماد به نفس بیشتر – کسب و کار اغلب در نهایت طول می کشد خاموش.

برای مثال بسیاری از زنان احساس ناراحت کننده ” tooting خود شاخ.’ آنها آموخته بودند ‘یک دختر خوب” نیست که انجام دهید. یا یک زن ممکن است گفته شده است به صبر کردن برای مردم را به آمدن به او را. بسیاری از زنان بر این باورند سود تقلب و یا سوء استفاده از مشتریان. این ریشه دوانده صفات آن را دشوار است برای زنان به موفقیت است.

چه کس دیگری می خواهد برای خداحافظی به “تستوسترون-سنگین بازاریابی است؟”

بسیاری از کتاب بازاریابی ورزشی یا پیاده نظام تقسیم استتار بر روی جلد و یا جنگ و ورزشی شباهتها. “زمین سوخته بازاریابی” باعث می شود بسیاری از زنان ناراحت کننده است. زنان در مورد روابط کشتن نیست. این آثار از ‘پسران تستوسترون-سنگین’ بازاریابی را زنان مضطرب – اما آنها مطمئن نیستید چرا. زنان رشد نمی کند تا بازی در “جنگ است.” و حتی اگر آنها بازی ورزشی, دوستی بودند اغلب مهم تر از نمره.

از آن زمان به دوباره قاب بازاریابی و مشاهده آن را به عنوان “قتل رقابت” بلکه به عنوان “خلق” به طوری که آنها می توانید سود بیشتر در کیف پول خود را. زنان ایجاد نژاد بشر است. ما می تواند به هنگام تولد به پرورش و بالا بردن یک کسب و کار موفق.

کاترین و لانا: زنان در تقاطع موفقیت

کاترین تلاش. وب سایت کسب و کار گیج کننده هاج خپله مباحث. هیچ چیز منجر بازدید کنندگان بر این باورند که اطلاعات از یک منبع معتبر. کاترین نمی تماس خودش یک متخصص حتی اگر او بسیار آگاه است. از آنجا که سایت لود شد با مباحث تنها افرادی که بازدید شد مردم به دنبال مباحث – نه خریداران.

خانواده اش خراشیده همراه است. یک سال بعد با تعداد زیادی از positve تغییرات کمک کرد که او را تبدیل به یک زرنگ و دانا تر و اعتماد به نفس بازاریاب کسب و کار خود را خیلی بیشتر جریان وجوه نقد در آینده است. او افزایش قیمت محصولات خود را دو برابر و به دور بسیار کمتر مباحث. او نیز به اتهام $45 یک ساعت برای تخصص خود را به جای دادن آن را دور. زمانی که او شروع به ساختن پول بیشتر ازدواج او بهبود یافته است. زندگی خانوادگی تر شد و آرام است. اخیرا کاترین و خانواده اش نقل مکان کرد و به یک بزرگتر و جدیدتر صفحه اصلی.

لانا یک copywriter که تخصصی در کار با غیر انتفاعی. او روشن و کامپیوتر زرنگ و دانا. لانا خواهد کاهش نرخ زیرا او نمی تواند متوقف کردن فکر کردن در مورد چگونه او را به پرداخت اجاره. گفتم لانا او مورد نیاز برای ساخت و ارزش او را با بازاریابی موثر به جای برش ، هنگامی که مردم سعی به قلم خود رای نیست لزوما به دلیل آنها نمی تواند استطاعت او – اما از آنجا که آنها می خواستند برای گرفتن بهترین معامله. او آموخته است که برای جذب مشتریان حاضر به پرداخت بدون تنزیل. در شش ماه او روشن از کار با غیر سود به صاحبان کسب و کار و چهار برابر او ،

کشف باورهای غلط است که زنان به عقب

من مربی بیش از 1200 نفر در بازاریابی است. نیمی مرد و نیمی از زنان است. من آموزش استراتژی برای کمک به زنان در درک رفتارهای خودکار که آیا خدمت به آنها را در کسب و کار. زانو حرکت تند و سریع واکنش می تواند نگه داشتن شما را از لذت بردن از موفقیت شما سزاوار.

شما می توانید کشف راه های جدید برای رشد و راحت گرفتن مشتریان جدید و مشتریان به راحتی. این منجر به یک عملی کسب و کار سودآور. هنگامی که شما را در درک “علت” و “اثر” شما را در داشتن یک کسب و کار متفاوت است. بازاریابی است که در مورد دشوار بودن و یا دستکاری. آن را در مورد دانستن ارزش خود را احترام به شما و بیان آن را به طوری که مردم می خواهم به می گویند: “بله.”

رشد بازار زرنگ و دانا یا قبول خرده پرتاب راه خود را

شما ممکن است ماهر و تحصیلکرده و با استعداد در آنچه شما انجام دهد. اما شما هنوز هم باید به بازار و فروش. زنان نیاز به بازاریابی و فروش و پشتیبانی است که راحت و آثار خود را با سبک به عنوان یک زن. هنگامی که شما انجام شما می توانید یک افزایش اعتماد به نفس کسب و کار شما را دوست دارم و لذت بردن از بازاریابی و فروش است. شما می توانید موفق, لذت بردن از آزادی خود را شل کنید و خودتان باشید.

[ad_2]