ژوئن 3, 2020

رهام چت

چت آنلاین

تبلیغاتی, یادداشت های چسبنده راهنمای خریداران

در این زمان سن و زمان که در آن تقریبا هر فرد در زندگی یک زندگی پر مشغله مردم مستلزم یادآوری مداوم خود را در مورد وظایف به طور منظم. مهم پد ارائه راه حل برای این مشکل است. آرم حک یادداشت های چسبنده از سوی دیگر می تواند تبلیغ شرکت خود را به طیف گسترده ای از مخاطبان است. شما به دنبال در روز-به-روز تضمین شده ارتقاء.

دکتر اسپنسر نقره کسی است که “به طور تصادفی” از مد افتاده اولین چسبنده پد. زمانی که او مشغول به کار بود به عنوان یک دانشمند در 3M در ایالات متحده او هم پاشید, با کمک یک شریک نسبتا ضعیف شکل مواد چسب. Dismally بود که چه شرکت خود را به دنبال. سپس یکی از دوستان او تا به حال این نیاز به بوک مارک ها است که می تواند به سادگی بسته و برداشته شده از کاغذ. آنها دریافتند که نقره اختراع او مورد نیاز به طوری که آنها تصمیم به آن بازار است. در نهایت مردم متوجه استفاده عملی از این “اتفاقی” کشف. آنها می گویند بقیه سابقه است به عنوان استفاده از پد چسبنده است که در حال حاضر محبوب در سراسر جهان است.

شما ممکن است به نوبه خود به طور منظم یادداشت های چسبنده به تبلیغاتی مهم لنت نقش پذیری خود را به نام و یا آرم بر روی آنها. توزیع پد توجه داشته باشید مهم به مشتریان خود در تجارت را نشان می دهد و شما مطمئن شوید که برای گرفتن توجه خود را و درک. شما همچنین ممکن است استفاده از به عنوان مهم را-aways به کارکنان خود را. کار سخت خود را قدردانی خواهد شد و آنها در حال رفتن به انگیزه نیز هست. شما خواهد بود محبت یاد می شود هر زمان که آنها نیاز به استفاده از یک موضوع مهم توجه داشته باشید.

تبلیغاتی نکات مهم دیگر سود. در اینجا برخی از آنها:

1. جمع و جور و راحت – شخصی مهم پد کالاهای کوچک است که عملا هر ظرف یا کیسه شما ممکن است نگه دارید. کامل خود را همراه با شما در هر زمان و در هر روز است.

2. مد روز و طرح های بد بو – امروز, یادداشت های چسبنده در آمده مخلوطی از رنگ ها و طرح های که شما می توانید از را انتخاب کنید. آنها را مطابقت با هر شرکت با نام تجاری و یا آرم.

3. توجه داشته باشید شایسته چاپ مقاله – یادداشت های چسبنده کاغذ ساخته شده از مواد با کیفیت بالا است که اجازه می دهد تا شما را به چاپ پیام هایی که ایستادگی کردن از بقیه.

4. فضای مجاز: نامحدود با استفاده از – به غیر از پد توجه داشته باشید نیز ممکن است به کار در خانه و مدرسه و بازار و تقریبا در هر محیط عمومی که در آن وجود دارد[نیاز|نیاز|ضرورتعملینوشتن[need|requirement|necessityforapracticalwritingmaterial

اگر شما مایل به سفارش خود را با نام تجاری تبلیغاتی یادداشت های چسبنده در اینجا برخی از چیزهایی که شما را به تأمل در:

1. اذعان قیمت – این امر می تواند عاقلانه برای توسعه منابع طرح برای اولین بار قبل از اینکه شما بروید و خرید یک دسته. دیده بانی برای صرفه جویی در هزینه و قیمت مناسب هستند که فقط به معنی درون است.

2. فراموش نکنید که کیفیت به آن را ببینید که در این مورد ساخته شده است با کیفیت خوب ، شما نمی خواهد می خواهید ارزان اما کم کلاس محصول مناسب است ؟ سعی کنید به تعادل این دو عنصر زمانی که تصمیم گیری که به نوعی پد توجه داشته باشید برای به دست آوردن.

3. تدبیر یک طرح رنگ – از آن آسان است به انجام دور محض جذابیت های موجود در یادداشت های چسبنده طراحی بنابراین فکر می کنم جلوتر و مطمئن شوید که شما می دانید کدام رنگ بهترین کار برای شما. مطمئن شوید که نام خود و یا نام تجاری آرم برجسته به خوبی به اندازه کافی بر روی محصول.