آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

تبدیل شدن به ما مجازی با توجه به اینترنت بیش از حد است ؟

[ad_1]

ما باهوش تر زمانی که ما تا به حال هیچ کامپیوتر و یا آیا ما به دست آوردن تنها با دانش عمومی با کمک اینترنت ؟ این دو پرسش نگه داشتن برداشت تا زمانی که ما غفلت اجتماعی تماس با ما کامپیوتر با تپش صفحه کلید به ما دوستان از طریق سیستم عامل شبکه های اجتماعی مانند اورکات Facebook, Yuwie & Hi5? این سوال ساده است که اینترنت ما و یا تبدیل شدن به ما مبتنی بر اینترنت?

امروزه اگر ما اندکی شک ما گوگل در آن وجود دارد تقریبا بدون نیاز به استفاده از مغز است. اینترنت تبدیل شده است بخش زیادی از زندگی ما است که آن را سخت به دور از آن را در هر ظرفیت معاملات کسب و کار نقل و انتقال پول pornمعاشرت ملک خرید و حتی ازدواج پس از آغاز مصرف از طریق اینترنت. اگر کل لیست بالا است گفت: برای یک کامپیوتر بی سواد او/او خواهد احساس وجد آمدیم & دوست دارم به یادگیری کامپیوتر بلافاصله, اما در چه هزینه فردیت?

پیش از آن که ما استفاده می شود به فکر می کنم بیشتر بنویسید بیشتر به ادامه مطلب و حتی جمع آوری تمام اطلاعات بدون کمک از گوگل یا دیگر موتورهای جستجو. یک مرد هوشمند بود واقعا باهوش تر از مردان عادی اما امروزه همه می دانند که چگونه به گوگل و همه نگاه به مطرح به عنوان هوشمند با کمک موتورهای جستجو است.

ما در حال وجین کردن اصول اولیه تفکر انسان است که نوشتن با معرفی لپ تاپ در مدارس ابتدایی هر چند آنها شاید بسیار مهم تبادل نظر به دانش آموز یاد بگیرند اما آنها مطمئنا نمی دانشجویی وابسته به خود را. معرفی رایانه و اینترنت در مرحله بعد زندگی خیلی بهتر از از سن پنج سالگی است. ما فقط در حال ساخت نسل جوان اجتناب از کتاب در دسترس نباشد در این معامله ما در حال ساخت آنها متخصص تایپیست & به انجام کپی و چسباندن. نسل جوان خواهد بود بسیار وابسته به گوگل و کمتر از توانایی خود. اینترنت است که در مورد گوگل به تنهایی اما بسیار دقیقه ما شک در چیزی و یا می خواهید به دوباره بررسی کنید ما آن را تایید کنید در گوگل.

تفاوت بزرگ ما در حال رشد شخصیت است که ما تمایل به تایپ کردن به جای نوشتن و به گفته دانشمندان نوشتن بهترین راه برای اینکه موضوع دریافت حک شده در حافظه برای مدت طولانی تر از هر روش دیگر. اگر در مدارس ما تدریس به نوع به جای نوشتن از یک روز? ما را کمی به یاد داشته باشید آنچه که ما را مطالعه کرده اند, هنگامی که ما رشد می کنند و ما را copy-paste ما امضا در اسناد ورد به جای امضای آن است. پس از همه که وقت برای نوشتن زمانی که ما در این سریع ء ،

[ad_2]