اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

تبدیل زشت خود را املاک و مستغلات وب سایت در 24 ساعت

[ad_1]

یک مورخ وب سایت املاک و مستغلات نگاه کنید نه به عنوان خوب به عنوان یک عکس قدیمی از 10 سال پیش. اگر شما فکر می کنم حرفه ای و شایستگی است که مورد سوال وقتی کسی بازدیدکننده داشته است وب سایت شما را's زمان برای انجام کاری! نه تنها به روزترین سایت طرح مورد نیاز است این تکنولوژی در ارائه مطلب محتوای تعاملی و سرب گرفتن سیستم است که به عنوان مهم است. استخدام کارشناس برای ایجاد خود را نماینده املاک و مستغلات وب سایت می تواند بسیار گران قیمت و … تا به هزاران نفر, نه به ذکر است پیگیری به روز رسانی. شما می خواهید زیبا, طراحی زیبا, طرح بندي پسنديده, مطالب, نامحدود, صفحات, ویدجت ها, ویدئوها, سرب, گرفتن, پیام های فوری, وبلاگ, موتور جستجو دوستانه و قادر به سفارشی به راحتی توسط خودتان. خبر خوب این است که در واقع همه ممکن است از طریق خدمات جدید است که می تواند خود را زشت و یا منسوخ شده املاک و مستغلات وب سایت در 24 ساعت.

در زیر چند راهنمایی در مورد ایجاد محتوا برای افزایش حضور خود را آنلاین است که تضمین شده به شما را بیشتر مشتریان:

حفظ مشتریان آینده نگر بر روی صفحه خود را با همه چیز آنها نیاز به دانستن

وب سایت شما باید شامل مطالب آموزنده برای جذب بیشتر خریداران خانه و فروشندگان. در اینجا چند مولفه است که توصیه می شود به ارائه آنچه که مصرف کنندگان به دنبال زمانی که آنها با مشاهده یک وب سایت املاک و مستغلات:

  • تا به تاریخ حرفه ای پرتره
  • خود را مدرن لوگو در بالای خود را نماینده املاک و مستغلات وب سایت
  • مختصری از بیوگرافی خود را با تجربه و مدارک
  • فعلی خود لیست اموال با لینک کلیک کنید برای تک ملک وب سایت ها و تورهای مجازی از سمت راست خود را نماینده املاک و مستغلات وب سایت
  • اطلاعات تماس خود را و راحت, نسل سرب, فرم تماس با ما
  • مقالات مفید برای به اشتراک گذاشتن راهنمایی برای خریداران خانه و فروشندگان بازدید وب سایت شما

مطمئن شوید که مشتریان بالقوه شما در پیدا کردن زمانی که آنها جستجو

محتوا پادشاه است! ایجاد مطالب آموزنده با مقالات برای وب سایت خود را در خانه راهنمایی خرید خدمت اهداف مختلف:

1. مشتریان آینده نگر ماندن در وب سایت خود را طولانی تر است. آنها را فکر می کنم شما به عنوان یک کارشناس املاک و مستغلات زمانی که آنها're آماده برای تماس با یک عامل املاک و مستغلات.

2. مناسب, خلاق, استفاده از کلمات کلیدی و عبارات جستجو خود را در داخل نوشته شده قطعات در وب سایت خود اطمینان حاصل شود بهتر بهینه سازی موتور جستجو. این بدان معناست که زمانی که آنها با استفاده از کلمات خاص در موتورهای جستجو وب سایت خود را در بالای نتایج جستجو.

3. برای مثال اگر شما're مسکن® از آتلانتا, گرجستان املاک و مستغلات خود را وب سایت قطعات شامل ذکر است از این کلمات. شما می توانید نوشتن در مورد “خریدار خانه راهنمایی برای آتلانتا و جورجیا بازار” و یا “چگونه به فروش خانه خود را در آتلانتا و جورجیا”. این است که یک راه مهم برای کمک به شما با رتبه بهتر در موتورهای جستجو.

تعاملی و بصری امکانات سایت نگه دارید بازدید کنندگان علاقه مند

هنگامی که شما را به خود جذب کاربران وب به وب it's مهم برای نگه داشتن آنها وجود دارد به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است. این می تواند انجام شود با محبوب تعاملی ابزار زیر:

املاک و مستغلات ویدئوها – صنعت محققان کشف کرده اند که امروز's کاربران وب تماشای میلیاردها فیلم ها در هر سال. شما می توانید به این روند با ایجاد آنلاین خود را نماینده املاک و مستغلات ویدئوها برای وب سایت خود را. شاید شما می توانید یک “چگونه به” قطعه بر روی جنبه های عملی خرید خانه و یا طراحی یک مینی-تصویری سمینار تکنیک های مرحله بندی. هر آنچه شما انتخاب می کنید شما می توانید مطمئن باشید که استفاده از ویدئو را افزایش وب سایت خود و تصویر خود را.

املاک و مستغلات, ویدجت – آیا شما شنیده ام که ویدجت ها چیز بزرگ بعدی در عامل طراحی وب سایت? اما شاید شما're کاملا مطمئن نیست که آنها چه هستند و چگونه کار می کنند. اساسا افراد دیگر ایجاد بیت های کمی از کد است که به قابلیت های اضافی به وب سایت خود را. خود را نماینده املاک و مستغلات وب سایت میزبان را اغلب ارائه یک انتخاب را برای شما به از را انتخاب کنید. این به شما فرصت می دهد برای سفارشی کردن وب سایت خود را با پیچیده تر نسبت به امکانات شما می توانید طراحی خود را. برخی از نمونه ها عبارتند از:

  • 3Jamبازدید به وب سایت املاک و مستغلات می تواند بلافاصله ارسال یک پیام به تلفن همراه خود را تا کنون که بدون شناخت واقعی خود را همراه با شماره تلفن
  • ClockLink – می دهد زمان کنونی در انتخاب خود را از مناطق راست در وب سایت شما
  • LinkedInABox – به ارمغان می آورد مشخصات لینک خود را حق به وب سایت خود را

تبدیل آنلاین املاک و مستغلات وب سایت بازدیدکننده داشته است به فروش

در امروز's, بازار مسکن, کسانی که به دنبال به فروش خانه خود را به نوبه خود به اینترنت برای اولین بار به انتخاب یک عامل می تواند اعتماد. مطالعات نشان داده اند که 89 درصد از خریداران خانه بالقوه شروع تحقیقات خود را آنلاین به عنوان به خوبی. با جدید خود را حرفه ای وب سایت, عوامل, در یک مزیت مهم رقابتی برای جذب listings و تشویق مشتریان به تماس با شما برای اولین بار.

مهم ترین بخش از املاک و مستغلات خود را وب سایت جزء است که به ارمغان می آورد در فروش. یک طراحی جدید و مطالب وبلاگ و کیفیت سیستم طراحی شده برای ضبط و مدیریت منجر خواهد شد اطمینان حاصل شود که بازدید کنندگان به وب سایت شما واقعا آماده برای شما را به رشد کسب و کار شما. و بهترین از همه این تغییر و تحول را ندارد به گران!

[ad_2]