اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بهترین کرم های ضد لک

با سلام این کرم فقط برای روشن شدنه پوست صورت هست یا میشه نواحی دیگه بدن مثل زیربغل و کشاله ران و باسن و ناحیه تناسلی هم استقاده کرد؟ سلام. من مدتیه ناحیه زیر چونه ام تیره شده و لک زده،واقعا این کرم لکه ها رو از بین میبره؟ از سوی دیگر با استفاده از این محصول می توانید به یک آبرسان قوی برای پوست خود دست پیدا کنید و شادابی سلامت پوستتان را در کنار از بین بردن لکه های پوستی مرتفع کنید.

سلام ، آیا بعدازاستفاده که لکه ها پاک شدن مصرف کرم رو قطع کرد دوباره لکه هاظاهرمیشن یانه بدون بازگشت لکه ها هستش؟ سلام ، وقت شما بخیر ، این محصول تا حدودی اثر کک و مک ها را کم می کند ، اما باید در نظر داشته باشید که درمان کک و مک نیازمند زمان و مراقبت های روزانه پوست است و به مرور از بین می رود و یا اثر آن کم می شود. به این نکته توجه داشته باشید که در زمان مصرف این کرم، استفاده از کرم ضد آفتاب در مواقعی که در زیر تابش نور خورشید قرار دارید ضروری است، در غیر اینصورت دوباره این لک ها بر روی پوست نمایان می شوند.این کرم می توان لکی را که در اثر جای جوش از روی صورت به وجود آمده است از بین ببرد.

همچنین در صورت استفاده از ضد لک ها در طول روز، نباید در معرض نور آفتاب قرار بگیرید. سلام ، روز شما بخیر ، بله در مورد کرم های لایه بردار امکان حساسیت وجود دارد ، با توجه به اینکه کرم لایه بردار پوست را نازک می کند ، بنابراین می تواند در مورد پوست های حساس مشکلاتی را ایجاد کند ، در مورد محصول ضد لک و روشن کننده فور اور بلوم تا به حال موردی از حساسیت نسبت به این محصول اعلام نشده ، اما جهت اطمینان از اینکه هیچ حساسیتی به محصول وجود نداشته باشد ، از مصرف کنندگان می خواهیم تا در شب های اول مصرف، این کرم به میزان کمتری بر روی پوست بماند.

با درود ، امروزه در لیست مواد روشن کننده پوست ممکن است گلوتاتیون را نیز ببینید ، اما هر محصول حاوی این ماده کیفیت لازم را لزوما ندارد ، فرمولاسیون محصولات روشن کننده پوست معمولا راحت نیست ، بنابراین باید دید چه محصولی ، چه فرمولاسیونی و با چه هدفی از کدام کمپانی و سازنده و یا از کدام برندی را تهیه می کنید و آیا واقعا اثر گذاری لازم را دارد یا خیر. اگر کارت به کارت کنم، شما چگونه با من تماس میگیرین و به دستم میرسونین وقتی در قسمت کارت به کارت ثبت مشخصات نیست؟ سلام من از تهران هستم.

هنگامی که شما این مقاله را دوست داشتید، مایل به اطلاعات بیشتری در رابطه با کرم ضد لک صمیم وب سایت خود باشید.