آگوست 18, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بهترین قالیشویی چیذر

بهترین قالیشویی چیذر

فرش از جمله وسایلی است که جایگاه والایی در خانه ایرانیان دارد اما ممکن است بنا به دلایلی، بعد از مدت ها استفاده، نیار به تعمیرات گوناگونی داشته باشد. ممکن است به اشتباه تصور کنید کار قالیشویی فقط شست و شوی قالی و فرش های شما است. در صورتی که این طور نیست. قالیشویی ملکه، کلیه کار های مربوط به مرمت و تعمیر فرش های شمار را انجام می دهد.

در این جا قصد داریم تا شما را با قالیشویی چیذر، یکی از شعبه های شمال شهر قالیشویی ملکه آشنا کنیم. چیذر یکی از محلات قدیمی تهران است که قالیشویی های زیادی دارد اما در این بین قالیشویی ملکه، بهترین قالیشویی چیذر به حساب می آید. این قالیشویی در سر تا سر پایتخت شعبه دارد. شما می توانید با شعبه های این قالیشویی در غر ب و شرق تهران، ارتباط بر قرار کنید تا به شما سرویس دهی کنند.

قالیشویی ملکه چه خدماتی ارائه می دهد؟

شست و شوی فرش های ماشینی:

قالیشویی ملکه، شست و شوی فرش های ماشینی کرم و گل برجسته شما را بر عهده می گیرد. این کار با کارکنان مجرب و آموزش دیده انجام می شود. پرسنل قالیشویی ملکه در تمام خدماتی که به شما ارائه می دهند، سال ها تجربه داشته و آموزش دیده اند. به همین دلیل، سلامت فرش شما را تضمین و کار را با کیفیت بسیار بالایی انجام می دهند.

شست و شوی فرش های دست بافت:

بی تردید قالیشویی ملکه، در شست شوی فرش های دست بافت، بهترین قالیشویی چیذر لقب می گیرد. قالیشویی ملکه برای انجام کلیه خدمات شست وشوی فرش های ابریشم و دست بافت، از بهترین مواد شوینده و عمدتا از شوینده های گیاهی استفاده می کند.

شست و شوی فرش های خارجی:

این قالیشویی، شست وشوی انواع فرش های شما را برعهده می گیرد. باید خاطر نشان کنیم که برای شست و شوی فرش ، از مواد و تجهیزات مخصوص آن فرش استفاده می شود تا در طی کار آسیبی به فرش های شما وارد نشود.

خشکشویی مبلمان:

ما متعهد می شویم که خشکشویی مبلمان شما را با بهترین کیفیت بر عهده بگیریم. یکی از قالیشویی هایی که در این زمینه خدمات متنوعی ارائه می دهد، قالیشویی چیذر است. این قالیشویی، خشکشویی انواع مبلمان مثل مبلمان خانگی و اداری و سالن های سینما و… را بر عهده می گیرد.

ارزان ترین قالیشویی تهران:

قالیشویی چیذر، بدون شک یکی از ارزان ترین قالیشویی های تهران به شمار می رود. یکی از دلایل پیش رفت این قالیشویی، این است که خدمات خود را با قیمتی ارزان به مشتری ارائه می دهد تا رضایت مشتری را به همراه داشته باشد. البته توجه کنید که قیمت هر کدام از خدمات متفاوت است اما به طور کل، هزینه ای که برای شست و شو و مرمت فرش های خود می کنید، رضایت شما را به همراه دارد.

در انتها این نکته را فراموش نکنید که تمام خدمات قالیشویی ملکه با کیفیت بسیار بالایی به شما عرضه می شود. قطعا هزینه ای که شما پرداخت می کنید، بر مبنای کیفیتی است که به شما ارائه داده می شود. به همین دلیل شما می توانید از کیفیت کار آگاهی پیدا کنید. سپس هزینه را پرداخت کنید.