اکتبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بهترین آموزش سئو گزینه های

[ad_1]

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از مقرون به صرفه ترین اشکال از بازاریابی اینترنتی است. اگر شما در حال خواندن این مقاله به احتمال زیاد دلیل این که شما در تلاش برای کشف جهان از جستجوگرها و شما نیاز به کمک. خوشبختانه آرایه ای از آموزش فرمت و خدمات است که شما می توانید با استفاده از برای یادگیری هنر و علم SEO.

استاتیک در مقابل گزینه های تعاملی

به عنوان شما را از طریق گزینه های مختلف زیر مورد بحث, آن مهم است برای شما به درک که SEO را به نظر می رسد بسیار مبهم به روش بازاریابی اینترنتی. تاریخ SEO پیچیده است و شما در حال رفتن به بسیاری از سوالات. که گفت:, من تقسیم SEO آموزش گزینه های به 2 نوع: استاتیک و تعاملی است.

استاتیک گزینه های تشکیل شده از یک سری روش ها برای یادگیری سئو توسط کسی که به شما گفتن چه باید بکنید. آن را بسیار محدود به دلیل uni-directional طبیعت از اطلاعات است. به عبارت دیگر این اطلاعات در یک جهت جریان از منبع به شما. شما می توانید چیزی از این روش اما انتظار نداریم که برای رسیدن به سطح پیشرفته. یک کتاب برای مثال می توانید تنها yo تا کنون در این زمینه است.

این کنتراست با گزینه های تعاملی که بهترین سناریو مورد. چرا ؟ زیرا شما می خواهید برای دریافت پیشنهادات و انتقادات از تجربه حرفه ای در حالی که شما در حال یادگیری.

استاتیک “One-Way” گزینه های

شما می توانند یاد بگیرند از این اما انتظار نداریم که بازخورد.

SEO کتاب

وجود دارد SEO کتاب موجود است اما همه آنها یک نقص عمده: آنها مورخ سرعت. شما ممکن است قادر به گرفتن یک دید کلی از جستجوگرها به عنوان به خوبی به عنوان برخی از تکنیک های ارزشمند اما دانستن اینکه چرا شما در حال اجرای تکنیک های خاص است فقط به عنوان مهم به دانستن چگونه به انجام این کار. بسیاری از کتاب ها را پوشش نمی “چرا” و به سادگی خواهد شد بگویید شما را به استفاده از این روش یا آن روش.

نرم افزار جستجوگرها

در حالی که تعدادی از گزینه های نرم افزار وجود دارد, چند آموزش شما بسیار سپاسگزارم. مطمئن شوید که شرکت های که تولید این محصولات را به شما بگویم همه چیز شما می خواهید به شنیدن و به رخ کشیدن در مورد چگونه از آن آسان است برای استفاده از نرم افزار خود را اما اگر شما نمی دانید که چه اطلاعات به معنی شما نمی دور. نرم افزار جستجوگرها ممکن است مفید باشد به عنوان یک ابزار اما آن را هرگز در جای درست دانش است. من woldn آن را توصیه نمی به عنوان ابزار آموزش. بازاریابی خود را فقط بیش از حد مهم است.

SEO ویدئوها

چند شرکت توسعه, جستجوگرها, آموزش تصویری. این ممکن است پاسخ برخی از سوالات خود را, اما شما هرگز بیشتر در حال حاضر تصویر بزرگ. همچنین شما به طور معمول با تکیه بر یک روش به این موضوع است. چه می شود اگر شما می خواهید چند دیدگاه در بهترین راه برای استفاده از داده تکنیک ؟ شما احتمالا نمی خواهد پیدا کردن آن را در اینجا.

آموزش تصویری

شما می توانید آموزش های ویدئویی کوتاه در یوتیوب برای ایده های اساسی اما شما نیاز به کسی برای کمک به شما قرار داده و آن را به چهار چوب. برای مثال شما می توانید به تماشای یک ویدیو در مورد استفاده از دایرکتوری ها برای پیوند ساختمان اما شما لزوما نمی توان از این واقعیت آگاه است که آن را تا حدودی مورخ مفهوم است که تنها مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از بزرگتر پیوند مبارزات امروزه اگر در همه.

ارائه تصاویر به صورت خودکار

برخی از وب سایت های مانند Linkedin را ارائه پاورپوینت با راهنما به طور کلی به موضوعاتی مانند جستجوگرها. شما ممکن است قادر به یادگیری چیزی از آنها اما آنها اغلب بیش از حد مبهم به هر مقدار به تازه کار دانشجویی.

کنفرانس آموزش

در برخی از موارد شما ممکن است قادر به پیدا کردن فیلم ها و یا رسانه های دیگر خلاصه SEO جلسات کنفرانس که در آن ایده های کلیدی مورد بحث قرار گرفته اند. دوباره فقدان زمینه می تواند آن را دشوار برای یک تازه کار به دنبال. هنوز هم برخی از ایده های خوب است که شما فکر نکرده و یا آمده در سراسر ممکن است ارائه شده تا این می تواند ارزشمند برای ادامه تحصیل.

گزینه های تعاملی

بهترین آموزش سئو گزینه همیشه آنهایی که با مربیان مجرب که تجربه تدریس. بازاریابی اینترنتی خود را نباید از چپ به آماتور و یا یک طرفه مناظره. آن را فقط بیش از حد مهم است, به خصوص در رقابتی امروز فن آوری زرنگ و دانا در جهان است. آیا شما می خواهید یک راننده تاکسی که مجوز خود را دیروز یا چند سال پیش ؟ آیا شما ترجیح می دهند به استخدام یک وکیل است که فارغ التحصیل هفته گذشته و یا یک است که دارای سالها تجربه در موارد فقط مثل مال شما است ؟

بلاگ ها و انجمن ها

در حالی که وبلاگ ها و انجمن ها به نظر می رسد مانند مکان های بزرگ برای یادگیری جستجوگرها آنها در واقع پر از افرادی که هیچ ایده آنچه آنها در حال صحبت کردن در مورد. من نمی توصیه می کنیم این برای افرادی که تازه شروع به یادگیری در مورد SEO. آنها بسیار بهتر مناسب برای افرادی که برخی از پایه تجربه و می دانم که چگونه به افتراق غیر حس از واقعیت است.

One-On-One SEO آموزش

در این قالب شما می توانید یادگیری SEO استخدام یک حرفه ای به شما راه رفتن را از طریق تمام مراحل مهم شما نیاز به رسیدن به استاد-نتایج سطح. این بهترین گزینه برای هر کسی که میخواهد به یادگیری واقعا آنچه در آن طول می کشد برای رسیدن به بالا تبدیل بازدید کنندگان و آنها را حفظ.

شرکت های بزرگ آموزش سئو

شرکت های بزرگتر باید نیازهای منحصر به فرد مانند آوردن افراد و تیم های کوچک از بخش های مختلف با هم برای یادگیری در مورد SEO. اگر آنها لازم نیست که کسی در خانه آنها می توانند از مزایای داشتن یک متخصص با تجربه آموزش یک کارگاه.

[ad_2]