نوامبر 30, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بمبئی به گوا آنلاین رزرو اتوبوس, راهنمای

[ad_1]

چندی پیش رزرو بلیط اتوبوس به معنای مراجعه به نزدیکترین عامل سفر و انتظار در خط برای ساعت. این روزها شما می توانید کتاب بلیط اتوبوس آنلاین در عرض چند دقیقه از راحتی از خانه خود را. در اینجا چند راهنمایی برای مسافران به دنبال به کتاب بلیط اتوبوس از بمبئی به گوا.

درباره گوا

گوا یک مستعمره سابق پرتغال با یک همجوشی منحصر به فرد هندی و پرتغالی فرهنگ است. این کشور کوچک در ساحل غربی هند یکی از محبوب ترین مقصد تعطیلات در جهان و جذب بیش از 2 میلیون مسافران در هر سال است. عمده نقاط گشت و گذار در گوا ارمبل ساحل, کلنگوت ساحل Baga, ساحل, Anjuna beach, قلعه اگوادا, Bom Jesus کلیسای, کلیسای سنت فرانسیس از آسیسی Shree Manguesh Shantadurgai Prasanna معبد.

درباره بمبئی

بمبئی بزرگترین شهر و پایتخت تجاری هند است. آن است که التقاطی و جهان وطنی شهر محبوب برای بودن در خانه به ‘بالیوود’ – مرکز صنعت فیلم هندی. عمده نقاط گشت و گذار در بمبئی به فورت سنت جورج گالری ملی هنر مدرن Chowpatty ساحل, Sanjay Gandhi National Park, حاج علی Dargah و دروازه هند.

اتوبوس از بمبئی به گوا

دارای امتیاز بالا اپراتورهای اتوبوس در بمبئی به گوا مسیر در حال جهانی آژانس مسافرتی Naik تور و سفر Kadamba شرکت حمل و نقل محدود شهروندان سفر گوا, VRL سفر Atmaram سفر, Manish Shubham سفر و Konkan تور و سفر. اتوبوس از بمبئی به گوا ارائه می دهد امکانات متعددی مانند شارژ نقطه اضافی اتاق پا, پتو, بطری های آب و سمعی و بصری سیستم سرگرمی. مسافران رزرو بلیط اتوبوس به گوا می توانید انتخاب کنید از جای خواب لوکس ولوو 2+2 خواب ولوو Semisleeper و غیر AC لوکس نفره مربیان است. مسافران بازدید از بمبئی گوا می توانید انتخاب کنید صبح بعد از ظهر صبح و اواخر شب اتوبوس. بیشترین تعداد اتوبوس بین 6.00 pm-9.00 pm شکاف زمان.

فاصله از بمبئی به گوا

یک بخش که شاهد سنگین حجم مسافر وجود دارد چندین اتوبوس که اتصال بمبئی به گوا. محبوب ترین مسیر برای اتوبوس ها از بمبئی رفتن به گوا NH4 از طریق Pune Satara Kohlapur, بلگایوم و Dharwad. این مسیر در حدود 600 کیلومتر و زمان سفر حدود 10 ساعت است. دیگر محبوب مسیر از بمبئی به گوا از طریق کاراد, Phanasavale و بلگایوم. این مسیر در حدود 580 کیلومتر و زمان سفر در حدود 12 ساعت است. بمبئی در حدود 600 متر از گوا و آن طول می کشد حدود 12 – 14 ساعت به پوشش فاصله با اتوبوس. ولوو اتوبوس سریع تر با 2 -3 ساعت در مقایسه با غیر AC و لوکس اتوبوس. متوسط کرایه بمبئی به گوا و اتوبوس در محدوده تومان. 500 تومان. 1300 بسته به نوع مربی است.

شبانه روزی و رها کردن نقاط در بمبئی & گوا

عمده نقاط شبانه روزی برای اتوبوس خروج از بمبئی در حال تصمیم با خود شماست Malad, واشی, Nerul, Chembur, پنول مورد تاخت وتاز Parle شرق و Borivali. در هنگام ورود در گوا مسافران می تواند در Panjim Mapusa, مدگن, Vasco, چیپلون و پاتو پل متوقف می شود.

[ad_2]