سپتامبر 24, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بررسی TamPogo – تنها MLM با یک بزرگتر میشن

[ad_1]

یک نام تجاری جدید شرکت MLM با یک ماموریت بزرگ. Tampago ضربه صحنه است. این شرکت انتخاب کرده است به اجازه می دهد فرد به طور متوسط یک راه برای نه تنها پول بلکه صرفه جویی در آن را به عنوان به خوبی. محصولات طیف وسیعی از, سلامت, مراقبت از بدن, لباس و بله حتی افزایش نر. حالا که شما می دانید در مورد محصولات Tampogo من اجازه می دهد تا به شما در حال حاضر اعضای موسس Tampogo سازمان است.

ما beging لیست Tampogo بنیانگذاران با چاک Stebbins. به عنوان مدیر عامل شرکت Tampogo چاک است و معتبر و بسیار تحسین شده برای بخشی خود را در ایجاد مای اسپیس. آره که مای اسپیس..

بعدی مهم Tampogo موسس است اسحاق McLemore. اسحاق McLemore است TamPogo استاد iRep.

این سن دیگو کالیفرنیا بومی خود را آغاز کرد رویای حرفه ای بازاریابی شبکه ای بازاریابی در سال 1990. او اولین توزیع کننده برای Metabolife و مغز متفکر این شرکت رشد انفجاری. این شرکت رفت و به یک میلیارد دلار فروش در 3 سال.

Sadie ترنر بعدی Tampogo بنیانگذار توجه داشته باشید.. شما می توانید با تشکر از Sadie ترنر برای محصولات فوق العاده از Tampogo. او همچنین نظارت بر محصولات رسانه ارتباطات و یکپارچه سازی.

بعدی Tampogo موسس است Ersula Odom. Ersula Odom نظارت اداری و شجره نامه جنبه های TamPogo شبکه. Ersula به ارمغان می آورد به تیم فنی خلاق و تیم ساختمان مهارت است. به عنوان نویسنده کتاب “در سولا پا”, Ersula نوشته است 40+ مقالات منتشر شده برای سن پترزبورگ فلوریدا هفتگی چلنجر اخبار و سفارش فلوریدا شورای علوم انسانی به تصویر کشیدن ماری مک لئود بتون در سراسر کشور.

Tampogo رهبر شماره 5 توسط David Zinn David Zinn آگهی های اجرایی توابع غیر سود که بخشی از TamPogo به عنوان به خوبی به عنوان رابط بین TamPogo و ما خیریه مشارکت با سازمان هایی مانند FeedMyStarvingChildren.org.

جف Conrady مرد پشت Tampogo کمیسیون. او همچنین نقش مهمی در عملکردهای اجرایی برای غیر انتفاعی, ابتکار, است, اما خود بزرگترین نقش صندلی از iRep مشاوره Committe.

در حال حاضر که شما برای یادگیری بیشتر در مورد بنیانگذاران و ما در مورد شرکت و ماموریت Tampogo اجازه دهید بحث در پول!

اول توجه داشته باشید که Tampogo برای پیوستن به آن می پردازد کمیسیون 8 سطح عمیق برای خرید محصول. هر Fast Track محصول خریداری شده توسط یک iRep فراهم می کند حداقل $10.00 پرداخت به عنوان شبکه های کمیسیون.

هدف به عنوان یک iRep است به حمایت 8 فعال iReps پرداخت می شود در تمام 8 سطح. اگر حمایت شما کمتر از آن است که پس از آن تعدادی از مردم حمایت شما را تعیین می کند تا چه حد پایین شما دریافت کمیسیون. بنابراین اساسا اگر حمایت شما سه نفر را شما پرداخت می شود و در سه سطح ساده به اندازه کافی..

مشتريان هستند کمی متفاوت است. مستقیم مشتریان اختصاص داده شده به یک iRep و با توجه به ID عضو. هنگامی که یک مشتری مستقیم باعث می شود خرید 50 درصد از شبکه های کمیسیون تولید پرداخت شده است به عنوان اسپانسر کمیسیون و 50 درصد پرداخت می شود به شبکه.

در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد دقیقا چگونه شما می تواند به نفع از Tampogo کسب و کار.

بدون آموزش مناسب سیستم و رهبر شما یک شانس بزرگ در عدم با Tampogo. حتی اگر پرداخت طرح های فروش محصولات خود را و آن را رایگان برای پیوستن به, شما نمی خواهد ablt برای ساخت به فروش می رسد Tampogo کسب و کار توسط pesturing دوستان خانواده و یا خوابیدن با شلوار. اگر شما می خواهید برای ایجاد خود را Tampogo کسب و کار رد آزاد راه پس از آن با کلیک بر روی لینک زیر کلیک کنید برای دریافت یک هدیه رایگان به شما آغاز شده در جهت درست است.

[ad_2]