آگوست 18, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بررسی Ewen چیا و پاتریک چان آخرین زنده سمینار – اسرار کسب و کار اینترنتی

[ad_1]

انبوهی از طرفداران دو به طور گسترده ای شناخته شده بازاریابان اینترنتی Ewen چیا و پاتریک چان شاهد بزرگ ادغام دو غولهای اینترنت و تجارت از طریق یک بار در طول عمر سمینار.

با خود مجموعه ای از سمینارها در اسرار کسب و کار اینترنتی, آخرین آمد همانطور که همه انتظار-شوخ و پر جنب و جوش و عملی است. مجموعه ای از سمینارها هر دو در دسترس در مالزی و سنگاپور (که در آن Ewen و پاتریک آمد از بود) الهام گرفته شده است آنلاین بازرگانان و wannabes به تلاش بیشتر برای کسب و کار اینترنتی.

نقطه از سنگاپور, Ewen چیا غوطه ور است به هر فرصت بازاریابی اینترنتی ارائه می دهند. او دوبله شده است به عنوان “جهان شماره 1 سوپر سهامداران” و دارای دانش گسترده ای در زمینه بازاریابی اینترنتی, ایجاد محصول آنلاین نام تجاری سود اعمال نفوذ و کسب و کار یکپارچه سازی. او شده است در این زمینه از سال 1997.

در آخرین سمینار اسرار کسب و کار اینترنتی, او قادر بود برای به اشتراک گذاشتن به مخاطبان خود همان پویا نکات و ایده های او از جمله در کتاب های خود مانند “چگونه من ساخته شده من برای اولین بار میلیون در اینترنت و چگونه شما می توانید بیش از حد.” او در مورد نسل ترافیک کمک خواهد کرد که شما زمان بزرگ در گرفتن بازدید کنندگان و مشتریان به وب سایت خود را. او حتی این ایده را به سایت های شبکه اجتماعی مانند Facebook و Twitter. او همچنین نشان داد به مخاطبان چگونه به استفاده از این سایت به طور موثر.

Ewen نیز قادر به به طور موثر طرح شبیه سازی برنامه است که جزء دیگری از خود را ساده ترین راه برای ساختن آنلاین پول است. این ایده از این برنامه برای اینترنت کسب و کار مردم به خود را کپی و مربیان به جای خود را ایجاد الگو در انجام بازاریابی آنلاین است.

پاتریک چان ادامه داد: آموزش دانش آموزان در مورد چگونه به پول آنلاین. برای او تا به مخاطبان چگونه او با استفاده از یوتیوب به درایو ترافیک. او رله به شنوندگان در مورد آنچه که فیلم به احتمال زیاد در جذب بینندگان و چگونه به چنین ویدئوها.

Patric شده در صنعت بازاریابی اینترنتی از سال 2003 و پس از آن نشان از مهارت و نبوغ خود را با کسب و کار آنلاین. او شده است و متخصص در تو رفتگی در دیوار بازاریابی است و با سود آنلاین کسب و کار fortes در رشد شخصی و حیوانات خانگی, در میان دیگران.

در طول سمینار او همچنین در مورد مزایای استفاده از وبلاگ نویسی در ساخت آنلاین پول است. او حتی نشان داد که چند نمونه از خودرو-سایت های وبلاگ نویسی است که هموار راه را برای او برای به دست آوردن پول نقد بزرگ.

برای آخر پاتریک ارائه راهنمایی به مخاطب در مورد چگونگی ایجاد خودکار وبلاگ نویسی خود را از طریق این سیستم به نام جرم, پس از آن او به دنبال با یک درس در FLIPPA سیستم برای ایجاد درآمد.

هر دو بلندگو ارائه شده عملی و موضوعات متنوع است که می تواند مفید برای تجربه آنلاین کسب و کار پزشکان و neophytes به عنوان به خوبی. و با موفقیت از Ewen و پاتریک قبلی سمینارها اینترنت بازاریابان و کسانی که علاقه مند به ياوه به صنعت بازاریابی اینترنتی, قطعا می خواهید برای دیدن آنها را زنده و یادگیری زیادی در مورد کسب درآمد آنلاین پول است.

[ad_2]