سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بدانید که کسب و کار شما باید با استفاده از Infographics

[ad_1]

Infographics تبدیل شده اند و باقی مانده است چنان محبوب است که وجود دارد که منتقدان باید گفت که این رسانه خواهد محو شد. اما در حالی که گوگل اقدام علیه unsavvy SEO ارائه دهندگان خدمات که مورد آزار قرار گرفته infographics برای کمک به ایجاد لینک های با کیفیت infographics که ارائه آنچه به آنها وعده همچنان بسیار محبوب در رسانه های اجتماعی.

اگر شما're فکر استفاده از infographics به بازار خود را کسب و کار it's ارزش مصرف یک نگاه عمیق تر در هر دو مزایا و پتانسیل جنبه های منفی از این شکل از بازاریابی و همچنین به عنوان آنچه در آن طول می کشد برای ایجاد infographics:

جوانب مثبت و منفی از ایجاد Infographics

بزرگترین سود از infographics است که آنها می توانید آمار که ممکن است خسته کننده در نظر گرفته و ارائه آنها را در یک بسته است که باعث می شود آنها جالب است. یکی دیگر از مزایای مهم است زیرا اکثر کاربران رسانه های اجتماعی مانند, infographics, احتمال این مطالب به اشتراک گذاشته شده چند بار به طور قابل توجهی بالاتر از استاندارد پست وبلاگ که تنها شامل متن.

حرکت نزولی اصلی برای ایجاد یک دادهنمایی است آن's تقریبا غیر ممکن است برای پیش بینی اینکه آیا یک ویروسی خواهد رفت و یا فقط یک موفقیت متوسط. به این دلیل است که ممکن است به عنوان یک حرکت نزولی این است که آن را به طور کلی طول می کشد تا همان مقدار از زمان برای ایجاد یک نسبتا موفق دادهنمایی به عنوان آن را برای ایجاد یک است که به پایان می رسد تا با یک ضربه سر و صدا. بهترین راه برای مبارزه با این مسئله به ارتکاب به طور مداوم انتشار 1 یا 2 infographics هر ماه.

روند ایجاد یک دادهنمایی

وجود دارد چند راه مختلف که infographics ایجاد می شود. صرف نظر از نحوه طراحی به کار گرفته شده است روند معمولا شروع با یک ایده و پس از آن بسیاری از تحقیقات است. هنگامی که تمام اطلاعات لازم جمع آوری شده طراحی فرآیند می تواند آغاز خواهد شد. اگر فرد ایجاد یک دادهنمایی است't یک طراح آنها're احتمال زیاد به استفاده از یک ابزار مانند Venngage یا Piktochart. و اگر یک طراح است که انجام کار آنها'll استفاده از یک برنامه مانند فتوشاپ برای ایجاد تصویر از ابتدا.

در حالی که ابزار مانند Piktochart توانمند سازی برای افرادی که don't باید مهارت های طراحی وجود دارد محدودیت قطعی برای این نوع از infographic. آن's نیز شایان ذکر است که آن را هنوز هم می تواند مدت زمان طولانی را برای ایجاد یک دادهنمایی. بنابراین اگر شما're علاقه مند در گرفتن بهترین نتیجه و don't در حال حاضر یک طراح برای کارکنان it's برای رفتن به بهترین به استخدام حرفه ای به شما کمک کند.

این است که همزمان کپی از اصلی مقاله ارسال شده در WebStrategyPlus.

[ad_2]