اکتبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بالا 8 وب سایت برای دانش آموزان برای به دست آوردن پول

[ad_1]

به عنوان یک دانشجو شما را زمانی که شما نمی خواهد که یک پنی در جیب شما و شما خواهد شد مبارزه برای یک جزئی کار در حالی که مدیریت مطالعات خود را. آن را فوق العاده به چالش کشیدن همین دلیل است که امروزه دانش آموزان به دنبال روش های مختلف برای به دست آوردن پول هر کجا و هر زمان ممکن است.

صادقانه صحبت ما خوشا به حال در این عصر دیجیتال پس از ساخت پول اضافی برای دانش آموزان هرگز آسان است. اما در عصر اینترنت و رسانه های دیجیتال این امکان را برای دانش آموزان به پول از همه جا و در هر نقطه.

در اینجا برخی از سایت های بالا است که می تواند کمک به شما در بدست آوردن پول خوب فقط از خانه خود را با لپ تاپ و اتصال به اینترنت پایدار.

Fiverr

اگر شما عشق به کار قابل اعتماد و تمایل به ساخت یک شخصی مارکی و سپس شما می توانید دیگران با استفاده از Fiverr. شما می توانید با استفاده از Fiverr کارآمد و کسب درآمد از آن توسط خود ارائه امکانات رفاهی در یک تنوع از سوله های مختلف از نوشتن برنامه نویسی و گرافیک و طراحی و خیلی بیشتر. جالب ترین و نکته جالب در مورد این پلت فرم است که وجود دارد بسیاری از چیزهای تصادفی است که شما می توانید انجام دهید و جبران کنید برای مثل برای مثال دختر خواهد شد که خواندن یک پیام مجهز در میوه های عجیب و غریب لباس و غیره.

Airbnb

شما احتمالا نه یک بیگانه به این ایده, این وب سایت به طور عمده به شما امکان اجاره کردن خانه یا آپارتمان از مردم در مکان های مختلف در سراسر جهان و شما می توانید با استفاده از این به عنوان یک جایگزین برای رزرو یک هتل. بنابراین اگر شما خوش شانس به محل خود را و یا شما می توانید متقاعد کردن هم اتاقی های خود را و سپس شما به راحتی می توانید اجاره را فضای اضافی برای مهمانان برای چند روز و شب و ایجاد مقدار زیادی از پول خوبی از آن است.

Flippa

دانشجویان می توانید پول واقعی کسب درآمد با استفاده از این وب سایت; همه آنها نیاز به انجام است, خرید و فروش دامنه در قیمت بالاتر است. آن ممکن است شما را به برخی از زمان در گرفتن خوب در این, اما این کار شامل پیدا کردن دامنه های با ارزش برای کسب و کار سایت های مانند Flippa یک محل که در آن شما می توانید حراج نام دامنه در قیمت بالا.

YouTube

من نمی توانم قول می دهم که شما را تبدیل به یک ویروسی, افراد مشهور, فورا, که کاملا به شما! پول مردم برای ارتباط با یوتیوب و ارسال تبلیغات بر روی فیلم های خود را متفاوت با اینحال اگر شما نگه داشتن به طور منظم ارسال و سپس شما می توانید به افزایش درآمد شما به 10 دلار/روز و بالقوه وجود دارد شما حتی می توانید کسب یک صد دلار اگر شما کانال افزایش می یابد.

کار

تا کار محل که در آن شما می توانید شروع به سودآور مستقل حرفه ای در حالی که شما هنوز در حال مطالعه. این همه در مورد چگونه شما استفاده از مهارت های منحصر به فرد و پول از آن. در بالا شما می توانید تمام انواع تکالیف از جستجوگرها, بازاریابی رسانه های اجتماعی, طراحی گرافیک, نوشتن حتی شما می توانید یک دستیار مجازی است. تا کار است که تا کنون محبوب ترین وب سایت به صورت مستقل کار می کنند اما بسیاری دیگر از سیستم عامل های ارائه خدمات مشابه.

کاربر تست

وجود دارد بسیاری از وب سایت هایی که ادعا می کند که شما می توانید پول نقد به سادگی با گشت و گذار در وب, این معمولا شامل شما برای نصب یک add-on در مرورگر وب خود را و شما می توانید پرداخت برای آنچه که شما به طور معمول انجام در وب سایت خود را. آن را برای تلفن های موبایل, سرد, اما آن را نمی کند به شما در کسب پول واقعی است. کاربر تست وب سایت با همان مفهوم اما با یک پیچ و تاب. با این سایت شما به دنبال در وب سایت های مختلف و بررسی آنها برای هر نقد و بررسی شما پرداخت $10 و طول می کشد 20 دقیقه برای نوشتن یک بررسی. در حال حاضر این است که چگونه شما می توانید کسب درآمد خوب دیگران.

شاتر

اگر شما اعتقاد دارم که شما خوب هستند در عکس گرفتن و شما باید یک دوربین خوب, سپس شما می توانید به سرعت به فروش سهام خود را از عکس ها برای وب سایت های بزرگ مانند BigStock, عکس شاتر و Dreamstime. شما می توانید عکس دوستان خود را که شما دستگیر کرده اند و یا شهرستان خود را و ایجاد یک درآمد خوب از آنها. این نیز می تواند شما زمین در حال بالا کمک کننده به وب سایت شما می توانید تصاویر بیشتر.

آمازون

آیا شما فکر می کنید شما در نوشتن? سپس برنامه نویسی و انتشار یک کتاب در آمازون زمین می تواند شما را با مقدار زیادی از پول. در ابتدا, آن زمان مصرف به عنوان شما را به نوشتن کتاب های الکترونیکی و پس از آن ویرایش و آن را ویرایش کنید اما پس از آن منتشر شده است شما را کسب reflexive درآمد که در آینده نگه دارید و شما می توانید به نشستن و نگاه کردن به پول نورد در. آن است که یک ایده مناسب و معقول به قلم کتاب الکترونیکی خود را در طول تعطیلات تابستان به طوری که مطالعات خود را قطع نمی شود.

[ad_2]