اکتبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بالا 6 مکان برای استفاده از کسب و کار خود و آرم

[ad_1]

داشتن کسب و کار خود را محلی و یا آنلاین شما نیاز به رقابتی باقی می ماند و جلوتر از رقیب خود شرکت. یکی از مولفه های کلیدی بازاریابی و به دست آوردن قرار گرفتن در معرض از طریق نام تجاری کسب و کار. این نیاز به استفاده از کسب و کار خود و آرم به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان شما می توانید آن را دریافت کنید. بیشتر مصرف کنندگان خود را ببینید, لوگو بیشتر آنها شروع آن مربوط به شرکت شما و به یاد شما دفعه بعد که آنها نیاز به خدمات خود را. در اینجا شش بهترین مکان برای استفاده از کسب و کار خود و لوگو به صورت مطلوب کسب و کار نام تجاری.

شبکه های رسانه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی یک بخش ضروری از نام تجاری کسب و کار شما و آرم شرکت خود را باید مورد استفاده قرار گیرد در هر رسانه های اجتماعی وب سایت شما متعلق به. آرم شرکت خود را تصویر پروفایل خود را و محل آن را در هر نقطه دیگری که مناسب است. هر کسی که شما به شرح زیر در Twitter, Facebook و دیگر شبکههای اجتماعی در حال رفتن به دیدن آرم و شروع به یاد آوردن آن است.

بنر وب سایت

یکی از اولین مکان های شما خواهد شد و محل کسب و کار خود و آرم وب سایت خود بنر. آیا دست کم گرفتن قدرت مناسب نام تجاری کسب و کار از جمله آرم خود را راست بر روی وب سایت خود بنر. بنر بهترین مکان برای این به دلیل آن است که دیده می شود بر روی هر صفحه وب.

ارتباطات

تمام ارتباطات آنلاین و در چاپ باید کسب و کار خود و نام تجاری. این شامل تمام دیجیتال و چاپ خبرنامه پست الکترونیکی مستقیم بروشور, ایمیل, امضا, کارت پستال, فکس پوشش ورق و سایر اسناد و مدارک شما ارسال. حتی یک آرم کوچک در گوشه بالا عضویت در خبرنامه موثر است.

بسته بندی محصول

اگر کسب و کار خود و کشتی ها موارد لوگوی خود را بر روی بسته بندی محصول. شما چند مورد که در آن این می تواند انجام شود از جمله آدرس, برچسب, جعبه هدیه, تخفیف, کوپن های موجود در حمل و نقل و چاپ فاکتور. همچنین, فراموش نکنید که برای قرار دادن یک برچسب با آرم خود را در بسته بندی خود را. نه تنها مشتری این را ببینید, اما بنابراین هر دست آن منتقل می شود تا در اداره پست و در مسیر.

کدهای QR

یک کد QR که مخفف “کد پاسخ سریع” است که یک مربع اسکن کد که ساخته شده است تا از پیکسل. این نوع کد می تواند اسکن شده با استفاده از یک تلفن هوشمند و یا دستگاه تلفن همراه اسکنر بارکد. پس از اسکن کد فرد می تواند نمایش داده به شما برنامه ریزی شده به کد و کارگردانی به یک وب سایت از انتخاب شما. شما می توانید طراحی کد شامل یک منطقه کوچک خود را با آرم کسب و کار است که نمی کاستن از قابلیت اسکن.

فاویکون

آخرین جایی که برای قرار دادن کسب و کار خود و آرم برای مقاصد تجاری است که در موارد دلخواه خود را. به عنوان شما ممکن است در حال حاضر می دانیم, آیکون کوچک آیکون کنار آدرس در مرورگر. آن است که بسیار مفید در نام تجاری و نشان دادن شما یک حرفه ای. از آن آسان است به یک نماد موارد دلخواه تولید با استفاده از آرم شرکت شما.

با قرار دادن آرم خود را در این شش مکان شما در حال به دست آوردن قرار گرفتن در معرض و افزایش کسب و کار فرصت های تجاری. قبل از اینکه طولانی, شما آغاز خواهد شد با توجه به تفاوت آن ساخته شده است در تلاش های بازاریابی خود را.

[ad_2]