آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بالا 5 آنلاین پول ساخت ایده های

[ad_1]

در امروز's سخت ترین, سخت فشرده در ساخت به پایان می رسد دیدار حتی اگر آنها're در حال حاضر به کار با منبع منظم درآمد. برای برخی یک کار دیگر یک گزینه و نه سرمایه گذاری به سایر ایده های پول سازی است که احتمالا می تواند جایگزین کار خود را درآمد.

این مقاله به تشریح بالا 5 آنلاین پول ساخت ایده های بسیاری از افراد خلاق با استفاده از برای کسب درآمد اضافی (یا تمام وقت) با درآمد است که باعث می شود پایان ملاقات و یا در واقع قرار دادن غذا بر روی میز است.

اینترنت نه تنها تغییر ما چگونه ارتباط برقرار تحقیقات و اطلاعات ارائه شده اما بسیاری از فرصت های درآمد برای آنهایی که مایل به آن را گرفتن.

  1. مستقل – یکی از رایج ترین راه های کسب درآمد از داشتن یک کار سنتی است که به ارائه خدمات خود را به عنوان یک مترجم آزاد است. اگر شما're هنرمند شما می توانید موقعیت خود را به عنوان یک هنرمند برای استخدام. ساخت یک نمونه کارها آنلاین بسیار محوری به عنوان یک هنرمند برای استخدام. یک تصویرگر باید قادر به نشان می دهد مشتریان بالقوه چیزی که آنها می توانید آنها را اگر آنها آنها را به عنوان یک مشتری. مستقل نویسندگان و ناشران وب به طور مداوم به دنبال مردم برای طراحی کتاب را پوشش می دهد و وب سایت ها و آرم برای آنها. این یک منبع درآمد بزرگ برای کسی که لذت می برد انجام طراحی گرافیک. دوست من این کاملا با موفقیت و با داشتن وب سایت خود را که جذب ترافیک آلی او مجموعه خود را بالاتر از بسیاری دیگر از گرافیک مستقل هنرمندان در اطراف.یکی دیگر از راه های محبوب از پول به عنوان یک مترجم آزاد است برای تبدیل شدن به یک نویسنده مستقل و یا ویرایشگر. انتشارات کتاب منفجر شده در سال های اخیر است. وجود دارد بسیاری از نویسندگان مستقل به دنبال ویراستاران که می خواهم به کار خود ویرایش شده برای قیمت مقرون به صرفه تر از هنجار در جهان چاپ و نشر. شما می توانید ویرایش شغل و یا یک شبح نویسنده به کمک نویسنده پیشه وری کل کتاب اگر شما می دانید آنچه شما're انجام می دهند.

در پایان پایین تر از این مقیاس می توانید قبول نوشتن مقاله مباحث و کمک به ناشران آنلاین مانند طاقچه صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان به طور مداوم خوراک سایت خود را با محتوای با کیفیت. کلیدی در اینجا این است که محتوای با کیفیت برای ساخت روابط جاری با مشتریان خود و ساخت شهرت خود را.

نوشتن یک پول ساخت ایده از آنجا که شما می توانید به طور کامل کنترل چقدر کار شما را در. اگر شما're فقط شروع کار وب سایت های مانند Odesk.com و Elance.com مکان های بزرگ به زمین اولیه خود را گیگابایت است. قیمت گذاری خدمات خود را رقابتی کمک خواهد کرد که شما برای جذب مشتریان و ساخت شهرت خود را در این کار آزاد تابلوهای اما اگر شما're با توجه به رفتن این مسیر به صورت بلند مدت من پیشنهاد می کنم که شما ساخت وب سایت خود را به ساخت شهرت خود را به جذب مشتریان بیشتر و تبدیل این به یک کسب و کار واقعی است که به طور بالقوه می تواند جایگزین کار روز خود را.

وجود دارد بسیاری از خدمات است که شما می توانید ارائه به عنوان مترجم آزاد آنلاین. اگر شما're یک توسعه دهنده یا برنامه نویس, you'll قطعا پول بیشتری را آنلاین با ارائه خدمات توسعه نرم افزار.

  1. تبدیل شدن به یک خرده فروش آنلاین – تا کنون خریداری چیزی خارج از آمازون و eBay? بسیاری از این فروشندگان هستند درست مثل من و شما عامل خود فروشی ابزار, مغازه ها و یا کامپیوتر فروشگاه های خرده فروشی کردن خانه های خود. دو راه وجود دارد شما می توانید شروع به فروش چیزهای به عنوان یک خرده فروش آنلاین.یکی با خرید سهام و نگه داشتن موجودی به کشتی خود را و یا برای تبدیل شدن به یک dropshipper که در آن شما و شریک زندگی با یک dropshipping تامین کننده است که کشتی خود را موجودی انبار به خریداران خود را از انبار خود را. گزینه دو طول می کشد بسیاری از کار, اما می توان آن را روی حیله و تزویر زمانی که می آید به قیمت گذاری و تحویل و مورد کیفیت که شما don't واقعا برای دیدن (یا لمسی) محصولات خود را قبل از آنها به مشتریان خود عرضه کرد.

بهترین راه برای گرفتن آغاز شده و با این پول ساخت ایده برای شروع به فروش آشغال شما می توانید در داخل خانه خود (خانم ها, I'm با اشاره به شوهران خود را!). فرد به طور متوسط دارای یک مقدار زیادی از چیزهایی که در خانه خود را که آنها هرگز استفاده کنید. اقلام مانند طلا و جواهر unwatched دی وی دی و استفاده نشده اقلام صنایع دستی کامل است. شما همچنین می توانید خرید چیزهایی است که در چانه زنی مخازن و فروش آنها را آنلاین برای قیمت به طور منظم و یا مسائل خود را از محلی فروشگاه های صرفه جویی و یا کتابخانه فروش.

مهم این است که در حال قادر به بررسی قیمت های فعلی از موارد شما're دنبال به فروش قبل از خرید آنها را به مطمئن شوید که شما're در واقع به سود. این است که در آن تلفن های هوشمند خود را خواهد آمد دستی همه شما باید انجام دهید این است دانلود قیمت اسکن / مقایسه برنامه های مانند FOB اسکن.

  1. فروش Fiverr کنسرتهایی – بله Fiverr کنسرتهایی! آن را نمی ممکن است به نظر می رسد مانند بسیار اما Fiverr مباحث دیگر محدود به 5 دلار در هر پاپ. شما می توانید پیشنهاد اولیه خود را از خدمات و یا محصول در استاندارد 5 دلار قیمت گذاری اما شما می توانید ارائه, ارتقاء, از $ 20 تا $ 50 در هر پاپ. برخی از مباحث شما می توانید ارائه صدای اور کوچک, گرافیک, مشاغل, فیلم کوتاه, جستجوگرها, هل می دهد و دیگر کوچک و سریع است که شما می توانید انجام دهید برای چند دقیقه از وقت خود را.
  1. باز کردن یک کانال یوتیوب – به عنوان ذکر شده در مقاله قبلی من یوتیوب کاربران سازمان دیده بان بیش از 4 میلیارد ساعت ویدیو در یک ماه پس همیشه وجود دارد افرادی که مایل به تماشای فیلم های خود را. کسی که قصد دارد پول از یوتیوب نیاز به تصمیم گیری در یک تو رفتگی در دیوار و یا آنچه آنها می خواهند به صحبت در مورد فیلم های خود را. آیا آنها می خواهند به آموزش یک آموزش و یا به تفسیر? اگر کسی که صاحب همه مواد خود را به طور قانونی از آنها're واجد شرایط برای برنامه همکار.

با ایده های اصلی و ثابت, تبلیغات اینترنتی, کارآفرین می تواند راه اندازی فروشگاه در یوتیوب در عرض چند دقیقه. اگر چه آن ممکن است مقدار زیادی از کار پرداخت و پس از مدتی می تواند خیلی بزرگ اما درست مانند هر دیگر محتوای کسب و کار بازاریابی, 10 YouTube فیلم ها برنده't شما را خوشحال camper. آن's همیشه یک بازی اعداد فکر می کنم از آن به عنوان داشتن خود را تلویزیون نشان می دهد که در آن شما're میزبان تهیه کننده و صاحب کانال. شما می توانید با خواندن این مقاله بیشتر در مورد چگونه به پول با یوتیوب.

  1. ایجاد و فروش محصولات خود – بسیاری از بازاریابان آنلاین یافت می شود که آنها می توانید پول را سریعتر با ایجاد محصولات خود را نسبت به ایجاد وبلاگ و یا تو رفتگی در دیوار وب سایت. این البته اگر فراتر از واقعیت های بسیاری آغاز بازاریابان آنلاین, اما اگر شما باید برخی از زمان به فراغت محصول ایجاد نمی't واقعا که سخت به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. ایجاد یک infoproduct (eBook یا عضویت در سایت) در مورد یک موضوع که شما می دانید و عشق را به شما پاداش صد بار بیش از. بیا به آن فکر می کنم اگر شما محصول خود را, بسیاری از دیگر بازاریابان وابسته مایل به فروش محصولات خود را در وب سایت خود را و لیست ایمیل برای یک کمیسیون کمک به شما در رسیدن به مخاطبان بسیار گسترده ای است که's غیر ممکن است برای شما برای رسیدن به خود را.

وجود دارد یک کل خیلی بیشتر پول ساخت ایده های استفاده از مردم برای ساختن آنلاین پول است اما این تا حد زیادی بالا ایده های که شما می توانید به کار برای شما حق دور و به خصوص بالا 3. ساخت و انتشار وبلاگ خود و یا وب سایت است که بهترین راه برای ساخت یک سیستم کسب و کار است که ساخت یک منبع عالی از درآمد انفعالی در آینده نزدیک اما بالا 3 ایده های ذکر شده در بالا کمک خواهد کرد که شما پول را حق دور.

ارائه خدمات مستقل در تاسیس مستقل تخته کار شما کمک می کند تا piggy بازگشت در ترافیک خود را که آنها're “رفتن به” مکان برای افرادی که به دنبال برون سپاری مسائل آنها don't مانند به خود را انجام دهد.

خرده فروشی در آمازون یا eBay نیز می تواند جذب فروش سریع تر از اگر شما're رفتن به ساخت فروشگاه آنلاین خود را به عنوان آنها در حال حاضر ترافیک از خریداران که طرز فکر است که برای دیده بانی برای محصولات آنها می خواهند برای خرید آنلاین. آن's رایگان به لیست محصولات در آمازون و شما تنها به اتهام زمانی که شما در واقع فروش چیزی در حالی که بی شما را شارژ چند سکه زمانی که شما لیست یک محصول برای فروش.

Fiverr از سوی دیگر در جهان است's “به” جایی برای مشاغل کوچک مردم می خواهید گرفت. آن را ممکن است به عنوان امیدوار کننده به عنوان دو پول ساخت ایده های ذکر شده در اینجا, اما آنها پرداخت برای هر گیگ شما ارائه.

[ad_2]