نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بالا روندهای بازاریابی دیجیتال در سال 2019

[ad_1]

ما تقریبا در گوشه ای از سال 2018. اما من مطمئن هستم که آن را's دیر نیست صحبت کردن در مورد آینده سال' بزرگترین بازاریابی دیجیتال روند. جایی بین قوی طرح اقدام برای Q1 2019 و ساخت دیجیتال, استراتژی های بازاریابی, it's خوب است بدانید در مورد چگونه بازار را شکل خواهد داد در سال 2019.

در زیر چند روند که حکومت بازاریابی دیجیتال در سراسر جهان است.

بازاریابی ویدئو

یکی از موثر ترین دیجیتال و تکنیک های بازاریابی در سال آینده خواهد بود تصویری بازاریابی است. به گزارش 80 درصد از محتوای آنلاین را تبدیل به یک نمایش تصویری. آن را به یک نمای کلی از محصول و خدمات با یک رنگ از سرگرمی و طنز.

پس از تصویب گوشی های هوشمند و سیستم عامل رسانه های اجتماعی تصویری را ترجیح داده است به عنوان یکی از بهترین راه های بازاریابی یک محصول. یک فیلم کوتاه نه تنها ارتباط یک پیام موثر, اما آن را نیز قادر به دادن به مبارزات انتخاباتی خود را عاطفی محیط زیست است.

هوش مصنوعی – آینده ماشین آلات

با توجه به یک گزارش از ادوبی به زودی ماشین آلات تعیین کننده خواهد بود به اندازه کافی به بازاریابی استراتژیک تصمیم گیری. است't آن مسحور? تصور کنید که همه شما باید انجام دهید این است برای ذخیره تمام اطلاعات خود را در یک دستگاه سرور و شما پیشنهادات خود را برای استراتژی های بازاریابی خود را. آن's نشده; این استراتژی را در همگام سازی خود را با مشتری الگوهای رفتاری. هوش مصنوعی را تغییر چهره بازاریابی فوق العاده در آینده ای نزدیک.

خودکار Chatboxes

من مطمئن هستم که شما باید با آن مواجه چت باکس در حالی که گشت و گذار در اینترنت. جعبه چت یکی از مهمترین و به طور گسترده ای به اجرا برنامه های کاربردی هوش مصنوعی. نه فقط آنها نمایش نتایج در یک سرعت سریع تر و همچنین چت کردن جعبه های طنز آمیز و ارائه یک تجربه شخصی به مشتریان است. علاوه بر این در گزارش های اخیر از IBM 85 درصد از تمام خدمات به مشتریان تعامل خواهد بود و توسط دستگاه انجام می شود در پایان این سال است.

جستجوی صوتی

شما باید از شنیدن در مورد الکسا و گوگل صفحه اصلی این روز است. اگر نه در مورد آن را بخوانید. در یک گزارش می گوید 65% هوشمند بلندگو صاحبان گویند که آنها don't می خواهید به بازگشت به یک زندگی بدون کنترل صوتی دستیار. هوشمند بلندگو تغییر خواهد کرد راه از اطلاعات گشت و گذار.

آیا شما سعی در جستجوی مطالب از طریق دستورات صوتی? که's که در آن بازاریابی دیجیتال به بازی می آید. تمام جستجوگرها شما را در وب سایت خود باید تکیه بر دستورات صوتی نیز هست.

سقوط پادشاهی – اینترنت در مقابل تلویزیون

در این هزاره نسل که در آن یک فرد به صرف زمان بیشتری را با استفاده از یک تلفن و یا گشت و گذار در اینترنت تلویزیون صرفا یک دستگاه به اتصال gaming ماژول. با توجه به مطالعه مردم را به صرف حدود 2.5 ساعت آنلاین و 2.7 ساعت صرف وقت خود را در انجمن. این منجر به تغییر در الگوی تبلیغات تبدیل از کانال های تلویزیونی به سایت های اینترنتی.

محتوا – اعتماد سرباز

ما به عنوان خوانده شده مقالات, وبلاگ, خبرنامه, و چه نه روزانه. اما اگر شما don't پیدا کردن محتوای واقعی که شما می توانید اعتماد کرد ؟ محتوا است و نه فقط در مورد اعداد و ارقام باید آن را آسان پاک و ناب. در سال 2019 محتوا را به همان اهمیت است که آن را به حال قبل. آن را می سازد یک مجموعه داده قابل اعتماد و واقعی هر چند هر رسانه.

اگر شما هنوز هم به دنبال هر گونه اطلاعات در مورد همان اتصال به ما و اجازه دهید کارشناسان ما به شما کمک کند با برخی از عمیق شیرجه رفتن بینش در روندهای بازاریابی دیجیتال در سال 2019.

[ad_2]