نوامبر 26, 2022

رهام چت

چت آنلاین

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از بیمارستان امام خمینی ساری + عکس

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از بیمارستان امام خمینی ساری + عکس

[ad_1]

به گزارش خبرنگار خبرگزاری رسا در مازندران، حجت الاسلام والمسلمین محمدی لائینی، نماینده ولی فقیه در مازندران امروز با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) مرکز استان از نزدیک در جریان خدمات رسانی به بیماران این بیمارستان قرار گرفت.

در این بازدید که رییس دانشگاه علوم پزشکی استان نیز حجت الاسلام والمسلمین لائینی را همراهی می کرد، امام جمعه ساری از خدمات و تلاش های مدافعان سلامت در طول ماه های اخیر قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در مازندران همچنین در این بازدید ضمن گفت و گو با پزشکان و پرستاران این بیمارستان از نزدیک در جریان مشکلات و خواسته های مدافعان سلامت قرار گرفت.

حجت الاسلام والمسلمین لائینی، تلاش ها و مجاهدت های پزشکاران، پرستاران و کادر درمانی بیمارستان ها در هفت ماه اخیر را ستودنی توصیف کرد و گفت: با هیچ قلم و زبانی نمی توان این مجاهدت ها را ارج نهاد.

امام جمعه ساری با بیان این که مدافعان سلامت برای حفظ سلامتی مردم از جان خود نیز گذشتند، بیان داشت: پزشکان، پرستاران و کادر درمانی بسیاری در این مسیر به شهادت رسیدند که به طور حتم نزد خداوند متعال اجر و پاداش خدمات و تلاش های آنها محفوظ خواهد ماند.

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از بیمارستان امام خمینی ساری + عکس

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به این که کشورمان در عرصه مقابله با ویروس منحوس کرونا خوش درخشیده است، خاطرنشان کرد: با تلاش های شبانه روزی مدافعان سلامت دستاوردهای ارزشمندی در این خصوص حاصل شده است.

حجت الاسلام والمسلمین لائینی بر ضرورت توجه بیشتر به مطالبات کادر درمانی و پرستاران تأکید کرد و گفت: باید مشکلات این مدافعان سلامت که برای حفظ سلامت مردم حتی جان خود را از دست داده اند هر چه سریعتر رفع شود.

بازدید نماینده ولی فقیه در مازندران از بیمارستان امام خمینی ساری + عکس

امام جمعه ساری با بیان این که مقام معظم رهبری در ماه های اخیر همواره از زحمات و تلاش های بخش های درمانی کشور در مقابله با ویروس کرونا تجلیل کردند، بیان داشت: سخنان ارزشمند ایشان همواره موجب دلگرمی کادر درمانی برای مقابله این بیماری همه گیر بوده است.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به این که در طول ماه های اخیر شاهد یک همدلی عمومی میان همه بخش های کشور برای مقابله با ویروس کرونا هستیم، افزود: به طور حتم عبور از این شرایط خاص نیازمند همکاری همه بخش ها با سیستم درمانی کشور است تا شاهد ریشه کن شدن این ویروس منحوس باشیم.

گفتنی است، بیمارستان امام خمینی(ره) ساری به عنوان یکی از مهم ترین مراکز آموزشی درمانی استان مازندران از ابتدا شیوع ویروس کرونا تاکنون در حال ارائه خدمات درمانی به بیماران کرونایی است./950//210/خ

[ad_2]

Source link