سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

بازاریابی سهامداران: دقیقا آنچه در آن است و چگونه کار می کند

[ad_1]

بیایید می گویند این افراد خرید چیزی. شما یک کمیسیون را در هر چیزی آنها خرید که می افتد در آمازون قوانین.

آمازون کمیسیون در حال پایین در مقایسه با بسیاری از دیگر برنامه های وابسته است اما برخی از همکاران را در بر داشت که سهولت فروش محصولات فیزیکی در آمازون (در مقابل فروش محصولات دیجیتال در جایی کمتر شناخته شده) باعث می شود تا برای کم نرخ کمیسیون. به علاوه بازپرداخت نرخ پایین هستند.

اجازه دهید بحث در مورد فروش کالاهای دیجیتال در جایی کمتر شناخته شده – وجود دارد یک پلت فرم به نام ClickBank.com که در آن مردم فروش دیجیتالی کتاب های الکترونیکی. یک فرد یا شرکت می نویسد: کتاب های الکترونیکی قرار می دهد و آن را برای فروش و برای ارتقاء در ClickBank بازار.

فرد یا شرکت شناخته شده است به عنوان یک فروشنده در ClickBank. هر فروشنده می تواند خود را تنظیم نرخ کمیسیون و برخی از آنها را به عنوان بالا به عنوان 75 درصد.

در 37 $یا $97 کتاب های الکترونیکی, 75% زیادی است. کمیسیون بسیار بالاتر است اما نرخ تبدیل – به این معنی که چگونه بسیاری از مردم از طریق لینک شما کلیک کنید و خرید را می توان بسیار پایین تر است.

علاوه بر آمازون محصولات و کتاب های الکترونیکی وجود دارد بسیاری دیگر از بازاریابی وابسته گزینه های. تقریبا هر موضوع شما می توانید تصور کنید را مربوط به برنامه های وابسته به برخی از مرتب کردن.

CPA ارائه می دهد

علاوه بر دریافت یک کمیسیون در محصولات فیزیکی و دیجیتال کتاب های الکترونیکی, شما همچنین می توانید ترویج CPA ارائه می دهد. CPA مخفف هزینه هر عمل است.

این عمل اغلب می تواند چیزی ساده مانند پر کردن یک فرم درخواست برای چیزی, دادن آدرس پست الکترونیکی خود را, و یا گاهی اوقات ثبت نام برای ارائه.

بنابراین راه این کار این است که شما را به نحوی به مردم ارائه دهد و اگر آنها را کامل به شما ارائه می کنید یک مقدار مجموعه ای از پول است. به طور معمول این پول کم است مانند یک دلار یا دو دلار است اما با برخی از آن ارائه می دهد می تواند بسیار بالا است.

پزشکی وجود دارد ارائه می دهد که در آن مردم در ثبت نام برای دریافت پزشکی مورد در ایمیل و تنها با پرداخت هزینه حمل و نقل و دست زدن به اما و اگر آنها نمی, لغو و یا ارسال مورد کارت اعتباری خود را دریافت کنید شارژ برای مقدار کامل از آیتم استفاده کنید.

این ارائه می دهد اغلب پرداخت قابل ملاحظه ای بهتر از یکی است که در آن فرد فقط به آدرس پست الکترونیکی خود را. این ارائه می دهد نیز ممکن است بالاتر بازگشت و بازپرداخت نرخ, اگر چه.

حستبلیغ گوگل / متنی بازاریابی

یکی دیگر از روش های بازاریابی وابسته است که بسیاری از مردم از شرکت در حستبلیغ گوگل است. گوگل حستبلیغ. اگر شما ایجاد یک وب سایت است که مقدار زیادی از ترافیک اما شما واقعا نمی تواند کشف کردن چه نوع از تبلیغات و یا لینک های وابسته شما باید بر روی آن قرار داده و سپس حستبلیغ ممکن است برای شما کار می کنند.

شما ثبت نام برای یک حساب AdSense و حستبلیغ به شما می دهد یک بلوک از کد. شما این کد را در سایت و جایی که کد حستبلیغ را ارسال تبلیغات است. حستبلیغ خواهد خواندن کلمات در صفحه خود را و تصمیم بگیرید که چه صفحه است و در مورد ارسال تبلیغات مربوط به آن. زمانی که کسی کلیک بر روی آگهی شما پول را. برخی از موضوعات به ارزش بیش از دیگران است. برای مثال سفر می توان به ارزش بیش از دستور العمل های.

[ad_2]