دسامبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

اینترنت کتاب جنگل

[ad_1]

اینترنت مانند یک گسترده جنگل پر از رسانه های اجتماعی درختان و جالب ساکنان مانند خوانندگان وب, رسانه های اجتماعی برداشت و وحشتناک عضو شورای نظارت مدت.

این جنگل دارای بسیاری از پادشاهان هر داشتن خود سهم عمده ای از خاک است. مشتاق ‘توله هدف به مانند آنها را تبدیل به روزی هنگامی که کسب و کار خود خواهد بود خروش با صدای بلند و میوه از درختان خواهد بود کاهش یافته است در پنجه های خود را. دیگران ممکن است کمی خسته از دیدن این جنگل به عنوان یک مکان خطرناک است که ممکن است پرتاب چالش های غیر منتظره در آنها. این در واقع یک مکان سخت و گاهی اوقات آن را کاملا یک رقابت وجود دارد زمانی که پادشاهان شروع به چالش کشیدن یکدیگر به منظور دریافت بیشتر توجه است.

مبتدی کارآفرینان ممکن است تعجب که چگونه برای تسلط بر سرزمین های در این مجموعه جنگل. آنها حتی ممکن است تعجب که چرا آنها نیاز به انجام این کار. پاسخ بسیار ساده است: اینترنت بهترین وسیله برای به دست آوردن یک شرکت صوتی در سراسر زمین!

آن است که دیگر کارآمد برای تکیه بر تبلیغات قرار داده شده در خیابان ها و بر روی کلمه از دهان. عصر دیجیتال ساخته شده است که همه چیز ساده تر, اما آن را نیز گرفته است بسیاری از مشتریان بالقوه به کسب و کار آنلاین دور. افرادی که استفاده می شود به خواندن روزنامه و یا یک پیاده روی در حال حاضر بیشتر علاقه مند به آنچه اینترنت به آنها را ارائه دهد. این بدان معنی است که آنها ممکن است خرید روزنامه دیگر از آنجایی که آنها به راحتی می توانید اخبار خود را آنلاین به صورت رایگان. آنها همچنین کمتر احتمال دارد به راه رفتن در اطراف شهر به این معنی که با قرار دادن تبلیغات بر روی نرده و lampposts است که به عنوان مفید به عنوان با تکیه بر قرار دادن تبلیغات در وب سایت های که در آن مردم تمایل به قطع بیشتر در دوران کنونی است.

در حال حاضر که سرعت و تکنولوژی حاکم بر جهان آن را اجباری برای هر کسب و کار بدانید که هر گوشه ای از جنگل های دیجیتال و راه های زنده ماندن در آن برقراری ارتباط با ساکنان آن و درو میوه جنگل در حالی که در مواجهه با رقابت است.

“اینترنت جنگل” کتاب توسط بوریس گلدشتاین به ارمغان می آورد همه شما نیاز به دانستن درباره بازاریابی اینترنتی در یک هدف هوشمند و راهنمای جامع. مسائلی که تهدیدی برای کسب و کار موفق, روش های است که می تواند در اعتماد و پول, راه های افزایش بقای یک شرکت و بسیاری از افراد هستند untangled در گلدشتاین ادبی کار می کنند. آن است که سهم ارزشمند برای توسعه موثر شرکت های بزرگ بازاریابی استراتژی. اگر شما می خواهید به یک پادشاه از اینترنت جنگل به این یکی به عنوان خوانده شده!

[ad_2]