اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

ایجاد طولانی مدت تبلیغات با خودکار سفارشی, سایه خورشید

[ad_1]

سفارشی خودرو, سایه خورشید, قرار داده شده در اتومبیل به طور عمده مورد استفاده برای 2 دلیل. اولین دلیلی که یک فرد خواهد با استفاده از این ماشین چادر است برای کمک به کاهش گرما در وسایل نقلیه. دلیل دوم برای استفاده از خودرو, سایه خورشید است که برای جلوگیری از مردم از دیدن به ماشین یا وسیله نقلیه است. این امر به ویژه زمانی مفید است که خرید و هنگامی که اقلام خریداری شده در سمت چپ ، قدیمی گفت: خارج از دید, خارج از ذهن را به بازی می آید اینجا.

کسب و کار مانند به ارائه ماشین چادر که سفارشی با چاپ آرم خود را و یا پیام. فقط فکر می کنم از تبلیغات ارزش ایجاد شده از توزیع مفید تبلیغاتی اتومبیل سایه خورشید با آرم شرکت پیام در ازای گیرنده برای استفاده و ترویج پیام با قرار دادن خودکار سفارشی سایه خورشید در شیشه جلو اتومبیل خود را.

این نوع از شرکت ها که با استفاده از ماشین, سایه خورشید, در, بازاریابی و تبلیغات, برنامه ریزی عبارتند از: ماشین نمایندگی شرکت های بیمه خودرو فروشگاه قطعات شرکت که مناطق پارکینگ در مناطق نور خورشید.

غیر انتفاعی گروه ها و انجمن هایی که به دنبال منحصر به فرد صندوق-بالا بردن روشهای همچنین نگاه کنید به ترویج ارتباط و یا رویداد با فروش سفارشی چاپ تبلیغاتی چادر. یک راه منحصر به فرد برای کمک به جبران هزینه های نقش پذیری هزینه و خرید از چادر است که به دنبال یک حامی. حامی آرم می تواند اضافه شود به اثر بر روی ماشین چادر در ازای تبلیغات دلار صرف شده است. این هزینه را کاهش می دهد به جمع آوری کمک گروه در نتیجه افزایش هزینه ها و افزایش سود. این ماشین چادر خواهد شد در واقع کاهش کلی گرما در خودرو توسط چند درجه و همچنین کاهش گرمای صندلی و فرمان.

یکی دیگر از دلایل در نظر گرفتن وسیله نقلیه چادر است که آنها را یک تبلیغات و زندگی در نظر گرفته یک مورد با ارزش توسط صاحبان خودرو. دنبال کردن یک توزیع کننده محصولات تبلیغاتی برای آفتابگیر گزینه های در دسترس که در آن یک لوگو می تواند حک شده بر روی.

[ad_2]