اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

اگر وب سایت خود را ساخته شده قبل از سال 2013 به روز رسانی در حال حاضر آن را به دستگاه تلفن همراه دوستانه

[ad_1]

اول کمی تاریخ. با توجه به ویکیپدیا آن در سال 2004 بود که کامرون آدامز یک توسعه دهنده وب ایجاد یک تظاهرات “مایع انعطاف پذیر” طرح. در سال 2008 مرتبط با واژه هایی مانند “انعطاف پذیر”, “مایع”, “سیال” و “الاستیک” بودند که مورد استفاده برای توصیف طرح بندی. آن Ethan Marcotte دیگر طراح وب که با ابداع واژه طراحی وب سایت پاسخگو (RWD)-و تعریف آن را به معنی شبکه مایع/ تصاویر انعطاف پذیر/ media queries-و در مارس 2010 مقاله در یک لیست از هم جدا. او در توصیف تئوری و عمل از طراحی وب سایت پاسخگو در کوتاه 2011 کتاب با عنوان طراحی وب سایت پاسخگو. طراحی پاسخگو ذکر شده بود به عنوان #2 در بالا روند طراحی وب در سال 2012 by.net مجله. Mashable به نام سال 2013 سال از طراحی وب سایت پاسخگو. بسیاری از منابع دیگر که توصیه می شود طراحی پاسخگو به عنوان یک جایگزین مقرون به صرفه برای برنامه های کاربردی موبایل.

بنابراین اگر وب سایت شما منتشر شده است قبل از 2012/2013 شما نیاز به دریافت نگه دارید از وب سایت خود را به آن را تغییر دهید به پاسخگو است. تا مطمئن شوید که وب سایت تلفن همراه دوستانه به: Mobile-Friendly Test – جستجو در گوگل کنسول – برای تست وب سایت خود را.

اگر وب سایت شما توسط یک توسعه دهنده / آژانس, شما می توانید آنها را پاسخگو تم وردپرس برای شما یکی بر اساس تم فعلی خود را. اما بسیاری از تم ها امروز باید پاسخگو گزینه است.

از سوی دیگر شما به مدیریت وب سایت خود را و استفاده از وردپرس به داشبورد وردپرس خود را و تحت ظاهر ‘با کلیک بر روی” تم “و سپس کلیک بر روی” install themes ” و در جعبه جستجو شما می خواهید برای قرار دادن کلمات کلیدی ‘, پاسخگو,’. این خواهد آورد تا تمام تم ها که پاسخگو هستند و سپس شما می توانید یکی را انتخاب کنید که بهترین برای سایت شما. پس از لازم افزایش سرعت, شما باید آن پاسخگو – تلفن همراه دستگاه های دوستانه سایت.

امروزه برای وب سایت های جدید اکثر سیستم عامل های موجود ساخته شده پاسخگو به طوری که آنها فقط نیاز به آزمایش می شود برای اثر خود را.

شما ممکن است پس از آن می خواهم برای بررسی اگر شما سایت بارهای به سرعت در دستگاه های تلفن همراه. وجود دارد دو مرحله شما می توانید به دستگاه های تلفن همراه خود بار سریعتر. سر را به خود پلاگین منطقه و با کلیک بر روی “اضافه کردن جدید” و سپس نگاه کنید و نصب کنید چیزی به نام ” WP Smushit. چه می کند این است که آن را فشرده سازی تصاویر خود را. بارگذاری تصاویر در دستگاه های تلفن همراه است که معمولا 80 درصد از زمان. بنابراین اگر شما می توانید خود را کاهش می دهد اندازه تصویر شما می تواند به کاهش زمان بارگذاری برای یک دستگاه تلفن همراه به طور قابل توجهی. ساخت سایت خود را بسیار به سرعت به طوری که مردم با دستگاه های تلفن همراه می توانید مطالب خود را بدون نیاز به صبر کنید.

[ad_2]