آگوست 14, 2022

رهام چت

چت آنلاین

اهمیت دانستن و زیر تمام قوانین YouTube

[ad_1]

به عنوان آن بود که قبلا اشاره کردن اگر شما در حال آماده سازی در ارسال ویدئو به یوتیوب و به اشتراک گذاری آنها را با دیگر کاربران وب سایت شما بیشتر احتمال دارد به کشف یک عدد بزرگتر از دستورالعمل ها را دنبال کنید. یوتیوب انگیزه شما برای استفاده از مراقبت هنگام ساخت فیلم خود را به عنوان شما هرگز واقعا درک خواهد شد که دیدن آنها. نه فقط آیا شما به استرس در مورد شکارچیان آنلاین, دیدن فیلم های یوتیوب خود را با این حال شما نیز باید به اخم در مورد اجرای قانون انجام دقیق همان چیزی.

در ارتباط با ویدیو یوتیوب خود را مواد شما نیز نیاز به مطمئن شوید که شما تصویری مواد است که در واقع مال شما است. در زمان فعلی وجود دارد که در واقع شده است متعدد شرایطی که در یوتیوب از آن ساخته شده در اخبار برای داشتن تعداد زیادی از محصولات کپی رایت در سایت خود. شما تمایل به مطمئن شوید که ویدئوها را منتشر آنلاین شد واقعا ساخته شده توسط شما.

اگر شما, شما نیاز به ثبت نام برای یک تعریف یوتیوب اشتراک حساب. در عرض چند دقیقه, شما می تواند بر روی روش خود را به رتبه بندی و یا بررسی فیلم های یوتیوب شما لذت ببرید و یا حتی ارسال فیلم خود را!

در عرض چند دقیقه, شما می تواند بر روی روش خود را به رتبه بندی و یا بررسی فیلم های یوتیوب شما لذت ببرید و یا حتی انتشار فیلم های خود را! یوتیوب یک مقدار زیادی از لذت بخش که آیا شما فقط علاقه مند به دیدن فیلم ها و یا اگر شما تمایل به انتشار خود را در یوتیوب و سایر سایت های آنلاین که تعدادی از محدودیت ها و دستورالعمل ها. باید خود را فراموش کرده اید یوتیوب ورود اطلاعات; شما باید قادر به دنبال یوتیوب دستورالعمل برای به دست آوردن یوتیوب خود را نشانه ای از نام و همچنین به عنوان رمز عبور خود را.

راهنما دیگری که تعداد زیادی از ویدئو ناظران باید به دنبال مسائل ترک اظهارات در یوتیوب ویدیو در صفحات و یا درگیر شدن در یوتیوب آنلاین مرجع تخصصی. در ارتباط با ویدیو یوتیوب خود را مواد شما نیز نیاز به مطمئن شوید که شما تصویری مواد است که واقعا مال شما.

اگر شما فقط علاقه مند به بهره گیری از یوتیوب همیشه ارسال های خود را, شما متوجه خواهد شد که وجود دارد کمتر دستورالعمل ها و محدودیت های برای شما. نیاز به شما را فراموش کرده YouTube ورود اطلاعات شما باید قادر به دنبال یوتیوب دستورالعمل برای به دست آوردن یوتیوب خود را نشانه ای از نام و همچنین به عنوان رمز عبور خود را.

موارد فوق مورد بحث و بررسی دستورالعمل ها به سادگی تعداد کمی از بسیاری که شما ممکن است پیش بینی شده به دنبال در هنگام استفاده از یوتیوب. اگر شما با ارسال یک ویدئو که رفت مقابل YouTube استانداردهای ویدئو های خود را ممکن است بدست خلاص شدن از شر.

راهنما دیگری است که تعداد زیادی از یوتیوب ناظران باید به دنبال مسائل ترک اظهارات در یوتیوب ویدیو در صفحات و یا در نظر گرفتن بخشی در یوتیوب آنلاین مرجع تخصصی. هر زمان که شما را ترک اظهارات برای یک ویدیو یوتیوب و ارسال شما را تشویق به استفاده از بهترین قضاوت.

یوتیوب یک مقدار زیادی از لذت بخش که آیا شما فقط علاقه مند به دیدن فیلم ها و یا اگر شما تمایل به انتشار خود را در یوتیوب و سایر سایت های آنلاین که تعدادی از محدودیت ها و دستورالعمل ها. آن است که نه تنها ضروری است که شما را در درک این دستورالعمل این است که شما به دنبال آنها به وجود انواع پیامدهای نیست. به سادگی چند دستورالعمل های اعمال شده در یوتیوب در حال مفصل ذکر شده در زیر.

1. شما فقط باید یک آدرس ایمیل مرتبط با حساب کاربری خود.

2. شما قطعا باید ارسال مطالب تکراری.

3. شما همیشه باید خود را ویدئوها قابل اجرا به آن عنوان و کلمات کلیدی.

4. شما باید همیشه خرید views.

5. شما باید قطعا تا کنون با استفاده از نرم افزار برای اضافه کردن رتبه بندی نظرات و یا دوستان به صورت خودکار.

6. شما باید با استفاده از کلمات کلیدی بی ربط

7. با یوتیوب جدید بینش ویژگی های آنها هستند زیر توجه مردم به هر ویدیو. یوتیوب می توانید این را درک کنید و سپس به راحتی فرض کنیم که خود را به عنوان بسیار مربوط به اطلاعات در این ویدئو اگر مردم در حال تماشای کل فیلم.

8. جستجوی گوگل رتبه بندی قوانین از ارائه خدمات مناسب و معقول و دقیق محتوایی که تولید توجه عمومی هستند دقیقا همان قوانین است که شما لوله است با استفاده از به عنوان به خوبی به طوری خرس است که در ذهن در هنگام انتخاب عنوان.

پس این همه برخی از رایج مقررات شما باید نگه دارید در ذهن قبل از انتشار هر ویدئو در یوتیوب.

[ad_2]