سپتامبر 19, 2021

رهام چت

چت آنلاین

انتشار امضا برای مصاحبه آیا شما به آن نیاز دارید ؟

[ad_1]

این چیزی بود که من خیلی نگران بود وقتی که من برای اولین بار شروع به انجام مصاحبه صوتی. که برای گرفتن یک امضا برای انتشار هر مصاحبه شما با یک متخصص واقعا می تواند در باتلاق فرو روند. آیا رادیو و تلویزیون ایستگاه های دریافت آهی کشید آزادی برای هر فرد آنها مصاحبه ؟ می کند گزارش داد که مذاکرات به مردم در خیابان ها باید برای گرفتن یک امضا انتشار ؟ هیچ.

آن است که لازم نیست برای به دست آوردن یک نسخه امضا شده توسط هر مصاحبه شونده در نظر من است. مشورت با وکیل خود را اگر شما نیاز به با توجه به آنچه شما در حال رفتن به انجام این مصاحبه. بیایید می گویند که شما می خواستم به توسعه یک سری از مصاحبه ها و بسته بندی آن و سعی و فروش آن را به یک شبکه و یا فروش آن را برای صدها هزار دلار یا چیزی شبیه به آن. من فکر می کنم آن ممکن است یک ایده خوب. من حدس می زنم آن را ندارد که تلاش زیادی اما آن را احتمالا خواهد بود ایده خوبی است.

من فکر نمی کنم آن را لازم را برای انجام آن در سطح است که من آن را انجام می دهند. من فکر می کنم یک قرارداد شفاهی به اندازه کافی خوب است اما شاید چیزی بود که اگر شما وارد یک سری از مصاحبه ها و بیایید می گویند شما در حال انتشار یک کتاب و آن را به یک ناشر بزرگ من فکر می کنم آنها در حال رفتن به می خواهم به می دانم که شما باید این حقوق به انتشار این کتاب و با استفاده از این مصاحبه. به طوری که در مورد آن ممکن است یک ایده خوب برای پوشش پایگاه های خود را. یک وکیل خوب در منطقه شما احتمالا می تواند به شما کمک کند که بیشتر از من.

[ad_2]