اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

الکترود ضدسایش – ادرس

از این رو بر آن شدیم تا کالاهای مورد نیاز صنعت جوش را در سایت ایران الکترود جمع آوری کرده تا شما با صرف کمترین وقت، اقلام خود را با قیمتی مناسب از سایت تهیه نمایید تا در سریعترین زمان ممکن به دست شما برسانیم. نام تجاریالکترود آما ۱۶۰۰V بر اساس نام گذاری شرکت آما ۱۶۰۰V میباشد.ولی در بازار ایران به نام ضد سایش معروف است. روکش مسی برای اطمینان از انتقال مناسب جریان الکتریسیته ، کاهش سایش نازل ها و جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی سیم جوش به خصوص هنگام نگهداری از در انبار روی سیم جوش ها قرار می گیرد. در هنگام خرید شما با توجه به الکترود جوشکاری و کاربرد ان برای شما قیمت ان نیز مشخص می شود. الکترود جوشکاری رتیلی با پودر آهن :این دسته از الکترود ها با عنوان الکترود اکسید سیلیس نیز شناخته می شوند و همانند الکترود های رتیلی استفاده ی زیادی در صنعت جوشکاری دارند. قطعات جرقه زن باید به صورت کامل به یکدیگر متصل شده باشند و دچار لرزش یا ترک نباشد چرا که در این صورت موجب ایجاد اتصالی و آسیب به پکیج میشود.

فروش الکترود ضد سایش در دمای بالا
به طور عموم و جامع الکترود یا سیم جوش در جوشکاری عبارت است از ماده ای رسانا که از یک طرف به قسمت فلزی و از قسمت دیگر به قسمت غیر فلزی متصل می گردد. به طور کلی طول قوس نباید از قطر هسته الکترود بیشتر باشد و جوشکار باید با مهرت و تجربه ای که دارد آنرا کنترل کند . الکترود قلیائی برای کارهائی که به جنس جوش فشار زیاد وارد می شود مانند مخازن دیگها – مصارف ماشین سازی – کشتی سازی – پل سازی و بناهای فولادی – قابل کار روی فولادهای ساختمانی ، 33 St ، 34 St ، 42 St ، 50 St ، 52 St ، 60 St ، 70 St و فولادهای دانه ریز با مقاومتهای 50 تا 62 کیلوگرم مثل فولادهای 50 Fb ، 50 Hsb ، 4 Mn 19 ، 5 Mn 17، 39 Bh ، 154 Dillinal ، 50 Aldur ، F 38 Sb ، 6 Fk ، 50 Hoag ، 36 Union ، 36 Bh ورقهای دیگ سازی HIII ، HII ، HI ، ورقهای لوله سازی ، 4/55 St ، 55 St ، 8/45 St ،5/45 St ، 45 St ، 8/35 St ، 35 St ، 4/35 St ، 35 St ، و فولادهای کشتی سازی A .

چدن و فلز جوش به طور عمقی به یکدیگر متصل شده و هر دو ماده و محل اتصال آنها قابل سوهان کاری و براده برداری می باشد. الکترود رتیلی : پایه ی این پوشش از نوع رتیلی بوده و برای هر دو نوع قطبیت DC و AC مورد استفاده قرار می گیرد. فروشگاه آنلاین ایران الکترود خدماتی نوین در زمینه تامین مواد مصرفی جوشکاری از جمله الکترود، سیم جوش، انواع پودرهای جوشکاری، دستگاه جوش و لوازم ایمنی جوشکاری و غیره، با تضمین اصالت کالا (ارائه گواهی اصالت) و پشتیبانی فنی در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد. این نوع جوشکاری شامل پوشاندن قطعات فلزی، سیم جوش، قوس و اتصال جوش توسط یک فلاکس می باشد که در اینجا همان پودر است. اهمیت دارد تا از این پوشش به میزان زیادی مراقبت به عمل بیاورید چراکه در صورت ایجاد نا همراستایی، سایش در محصول ایجاد خواهد شد. دقت کنید که در جوشکاری با استفاده از این محصول باید از قوس الکتریکی به عنوان منبع تغزیه استفاده کنید. خصوصیات ظاهری گرده جوش و نوع جریان را مشخص می نماید که این علائم از 0 شروع و به 6 ختم می گردند. این الکترود به طور آرام و یکنواخت جاری شده و با عمق کافی درز جوش را آب بندی کرده و سرباره کم دارد.

الکترود ضد سایش تنگستن
این پودرها در هنگام کار جوشکاری و در هنگام حرارت دیدن پودر ها به گاز تبدیل شده و به نوعی از حوضچه جوش و قوس الکتریکی محافظت می کند. قوس توسط برخورد الکترود به سطح قطعه کار آغاز می گردد. کروم موجود در استیل در اثر تماس با هوا لایه ای غیر فعال از اکسید کروم Cr2 O3 تشکیل می دهد.این لایه بسیار نازکتر از آن است که با چشم دیده شود، به همین خاطر سطح استیل براق و درخشان باقی می ماند. همچنین استفاده از آن بسیار آسان بوده و با آن انواع فلزات در ضخامت های مختلف را می توان جوش داد. آیا استینلس استیل می تواند در دماهای بسیار بالا یا پایین کار کند؟ سطح این دسته از الکترود ها به دلیل پوشش آن اصولا خشن بوده و از آن جایی که آن ها نمگیر هستند امکان فاسد شدن ماده سلولز به کار رفته در ترکیب زیاد است.

الکترود جوشکاری ضد سایش
اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد قیمت الکترود ضد سایش بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.