اکتبر 23, 2021

رهام چت

چت آنلاین

افزایش اهرمی فروش از طریق بازاریابی ایمیل

[ad_1]

اهرمی فروش حیاتی زندگی جریان در کسب و کار MLM شما. اما می توانید آنها را محو اگر تنها متکی بر وب سایت خود را به فروش برساند. از آن زمان به استناد قدرت از ایمیل و ارائه محصولات خود و یا خدمات شخصی از طریق تماس مستقیم. برخی احساس می کنید مانند این است غیرشخصی اما در واقعیت آن را موثر تر و بیشتر صرفه جویی در هزینه به بازار به طور مستقیم به کسانی که در یک لیست ایمیل از طریق تبلیغات پرداخت می شود. به خصوص اگر شما ترکیبی از محتوای حق با تبلیغاتی خود را ارائه می دهد. این می تواند روی حیله و تزویر اما یک پیاده روی سریع از طریق می تواند کمک به شما برای خودتان تصمیم می گیرید که در آن مسیر است بهترین را.

اهرمی فروش و بازاریابی ایمیل خود را پلت فرم

ایمیل خود را بازاریابی ارائه دهنده ابزار شما نیاز به ایجاد موثر اهرمی فروش ایمیل است که می تواند در سود سهام خود را از زمان و تلاش است. یک هشدار هشدار شما باید انتخاب کردن برای مشترکین فعلی اگر آنها نمی خواهند این نوع از ایمیل. شما می توانید ارائه جداگانه لیست ایمیل های آنها می توانید به اشتراک اگر آنها فقط می خواهند منابع اطلاعاتی. در این راه شما می توانید نگه دارید خود را بوسیله اسباب گردنده رای از بالا رفتن و حفظ ایمیل های خود را نورد با محتوای مناسب. این است که چرا شما باید شفاف خود را در فرم ثبت نام برای هر یک از لیست های خود را.

به نظر شما حرکت بعدی خود را با اهرمی فروش ایمیل, شما ممکن است بخواهید به در ترکیب برخی از گرافیک لینک خود را ارائه می دهد و خود را لینک لغو اشتراک. ایمیل را به طور فوق العاده طولانی و یا فشرده. آنها باید به نقطه به سرعت ارائه رایگان و مشاوره با ارزش و یا راهنمایی و سپس ارائه یک گزینه پرداخت برای مشترک خود را. یکی از بهترین فرمول برای ایمیل های تبلیغاتی است که به نسبت 60/40 که در آن 60% مفید است و اطلاعات ارزشمندی که رایگان است و از سوی دیگر 40 درصد می رود به شما گزینه های پرداخت ویژگی ها و مشخصات دیگر برای کمک به آنها تصمیم گیری کند.

ارائه انتخاب کردن برای اهرمی فروش ایمیل

در هر اهرمی فروش ایمیل شما باید برای ارائه انتخاب کردن لینک در پایین و یا در بالای ایمیل. این تضمین می کند که شما مشترکین می توانید ترک لیست اگر آنها تصمیم به انجام این کار. درآمد مشترکین مهم است این نشان می دهد که آنها علاقه مند به شنیدن از شما. پس احترام آنها را با ارائه آنها را یک ابزار برای انتخاب کردن یا عضویت در یک لیست دیگر. از دست دادن مشترکان را احساس نمی کند خوب است, اما شما همیشه می توانید کسب درآمد بیشتر است.

[ad_2]