اکتبر 3, 2022

رهام چت

چت آنلاین

اعلام خلاق کتاب منابع برای بزرگ جدید و با استفاده از کتابفروشی سود

[ad_1]

من یکی از حامیان بزرگ فروش جدید و با استفاده از کتاب های آنلاین به عنوان یک کسب و کار خانه. شما می توانید هر گونه آسان تر از گرفتن یک کتاب شما دیگر نمی خواهید لیست آن را در Amazon.com در یک زن و شوهر از مراحل آسان (من می توانم لیست چهار کتاب در پنج دقیقه) و انتظار برای آن را به فروش برساند. در برخی از موارد کتاب خود را به فروش می تواند در عرض چند دقیقه در موارد دیگر…آن می تواند ماه ها طول بکشد. این همه بستگی دارد چه کتاب(s) شما لیست.

پس چگونه شما در پیدا کردن این کتاب بزرگ است که به سرعت به فروش در آمازون ؟ من می خواهم به نوشتن در مورد این موضوع بسیاری چون من اعتقاد دارم که آن را یکی از مناسب ترین صفحه اصلی کسب و کار وجود دارد.

اگر شما می خواهید به فروش کتاب کسب و کار و یا شما در حال حاضر در آن و به دنبال ایده های بیشتر در جایی که برای پیدا کردن کتاب شما می توانید فروش و سپس گوش دهید. هر کس می خواهد به دانستن که در آن برای دریافت کتاب های خوب برای re-فروش در آمازون (یا eBay). و مانند دیگر فروشندگان کتاب من نمی خواهد به دور همه اسرار من! با این وجود یک مرد است که می کند! او ایجاد یک کتاب الکترونیکی است که به دور خود کتاب منبع اسرار. اگر شما می خواهید برای دریافت شروع به سر در کتاب فروش, کسب و کار این مرد کتاب را باید بخوانید. در حالی که بسیاری از کتاب ها وجود دارد تمرکز بر روی نحوه راه اندازی کتاب خود را به فروش کسب و کار در آمازون و فقط با لمس بر که در آن برای پیدا کردن کتاب های این کتاب این است که کتاب مقدس خود را برای پیدا کردن کتاب به فروش برساند. بدون موجودی شما هیچ کسب و کار ،

در زیر فقط یک لیست کوتاه از جاهایی که بازدید منظم برای پیدا کردن موجودی. این چیزی شبیه به آنچه در این کتاب فروشنده به شما می گوید در مورد در کتاب خود آن را یک شروع است. بدیهی است که شما می خواهید برای دریافت موجودی یا بدون هیچ هزینه و یا برای پول بسیار کمی. من شروع به فروش آنچه که من تا به حال در قفسه کتاب. منابع خوب ارزان کتاب عبارتند از:

* حسن نیت

* فروشگاه های صرفه جویی

* Craigslist

* خانواده/دوستان

* eBay

* دوستان از کتابخانه فروش

* جاری کتابخانه فروش (این معمولا در یک اتاق جداگانه در یک کتابخانه)

وجود دارد بسیاری از انواع مختلف کتاب شما می توانید فروش. شما می توانید تخصص در یک یا چند سوله و یا شما می توانید فروش در تمام سوله های مختلف. من پیشنهاد می کنم زمانی که شما برای اولین بار شروع به فروش, به فروش هر آنچه که شما می توانید. هنگامی که شما برخی از تجربه شما ممکن است در آن زمان تصمیم به تخصص. آن را نیز قابل قبول را کوچکتر سود در آغاز راه است. اساسا نمی تواند بیش از حد ضربه زننده; فروش آنچه شما می توانید شروع به دیدن یک سود. این مهم است به برخی از موفقیت در از ابتدا-این شما را هیجان زده نگه می داره!

در اینجا یک لیست کوچک از انواع کتاب های شما ممکن است بخواهید برای فروش:

* کتاب هایی که محبوب بودند اما در حال حاضر خارج از چاپ

* تو رفتگی در دیوار موضوع کتاب و دی وی دی و فیلم (من چوب برای کمک به خود فیلم و یا تصویری دروس)

* برخی از آشپزی (قدیمی بتی کراکر کتاب آشپزی, برخی از نسخه ویژه جنوب زندگی آشپزی)

* برخی از فایل های صوتی و دی وی دی مجموعه خاصی از جمله انگیزشی و یا بهبود سری

* برخی از کتاب های کودکان

* اخیر متن کتاب (و من استرس های اخیر)

بنابراین اگر شما علاقه مند در شروع کتاب خود را در فروش کسب و کار و یا به دنبال محصول جدید منابع به منظور گسترش کسب و کار موجود خود این اطلاعات می تواند کلید موفقیت شما!

[ad_2]