اکتبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

اضافه کردن زندگی خود را به نمایشگاه جداول با چاپ سفره

[ad_1]

جداول اصلی فضاهای کاری در نمایشگاه ها و تجارت را نشان می دهد. آنها در مکان های بزرگ به تظاهرات محل نمونه ها و جزوات و یا جمع آوری اطلاعات از بازدید کنندگان. جداول عرضه در اکثر نمايشگاه ها غیرجذاب خود را. چشم نواز چاپ شده سفره فقط چیزهایی که شما نیاز به آنها را به زندگی و پایان یک نمایشگاه حرفه ای ایستاده است.

ایجاد جدول سفارشی را پوشش می دهد که صفحه نمایش خود را به شرکت پیام لوگو و یا دیگر تبلیغاتی گرافیک بسیار موثر و مقرون به صرفه راه برای ساخت و افزایش آگاهی نام تجاری. رفته اند روز هنگامی که چنین پوشش آن فقط پارچه با اتو بر روی متن.

با حق گرافیک ما می توانیم خود را چاپ سفره شبیه به آثار هنری. چندین مزایا و منافع استفاده از پوشش زیبا برای تزئین خود را در نمایشگاه جداول.

با استفاده از چاپ سفره

یکی خوب به دنبال پوشش جدول خود را با لوگو جذاب و توجه گرفتن روش برای نمایش نام تجاری خود را در نمایشگاه میز. همچنین جذب بازدید کننده می دهد و نگاه حرفه ای به غرفه خود را.

دو علاوه بر آرم خود جدول را پوشش می دهد ارائه مناطق زیادی به طرح نام شرکت خود را پیام و یا عکس از محصولات خود را.

سه آنها یک مکمل به دیگر صفحه نمایش سخت افزار است که شما با استفاده از در غرفه خود. آنها همچنین قابل شستشو و قابل استفاده مجدد بنابراین شما می توانید آنها را برای بسیاری از حوادث است.

چهار آنها نسبتا ارزان نمایش ابزار در مقایسه با زمانی که به استادانه درست شده, نمایش سخت افزار. این اجازه می دهد تا آنها را به استفاده حتی با متوسط بودجه.

پنج جدول را پوشش می دهد و پنهان کردن آنچه که در زیر میز از بازدید کنندگان خود را. فضایی است که در حق بیمه در بسیاری از نمایشگاه ها. پوشش جداول اجازه می دهد تا شما را به استفاده از فضای زیر آنها را برای ذخیره سازی.

ویژگی های خوب چاپ سفره

کیفیت جدول را پوشش می دهد استفاده می شود در نمایشگاه باید از کیفیت خوب و باید به اندازه کافی بزرگ برای پنهان کردن پاهای میز و هر چیزی ذخیره شده در زیر آن است. بهتر است به استفاده از یک بدون درز جدول پارچه. مرزها باید hemmed را شسته و رفته و ظاهر حرفه ای.

جدول ما را پوشش می دهد آمده در پنج اندازه های استاندارد. اندازه های سفارشی نیز در دسترس هستند. تمام سفره که ما عرضه منظمی هستند hemmed در اطراف لبه های ما به پایان رساندن بخش.

دوام آن است که همیشه ارزان تر در دراز مدت به خرید با کیفیت خوب پوشش می دهد مانند آنهایی که ما عرضه است که در گذشته برای تعدادی از سال حتی با استفاده مکرر.

تعمیر و نگهداری آسان خرید میز را پوشش می دهد که مستعد ابتلا به چین و چروک می شود و می تواند به راحتی شسته شده و بدون هر گونه تخریب در ظاهر. خشک تمیز کردن می تواند امر گران و شما باید این را در نظر بگیرید هنگامی که شما انتخاب خود را. پوشش ما را در حال چاپ در عکاسی با کیفیت است و می تواند شسته شده و یا اتو در دماهای پایین است.

پارچه پلی استر با بهترین پارچه, نمایشگاه, دکور میز. آن است که بسیار با دوام و آسان برای تمیز کردن چین و چروک-رایگان و قابل شستشو. پارچه پلی استر را می توان تا خورده و بدون چین بر خلاف دیگران ساخته شده از پنبه یا کتان. ما سفره ساخته شده از 205gsm گرمکن پلی استر که آن هم بسیار عالی برای عکس رنگی با کیفیت چاپ.

گرافیک با کیفیت به جذاب گرافیک باید رنگ روشن و با کیفیت بالا. ما با استفاده از دیجیتال چاپ تصعید رنگ و یا روی صفحه نمایش چاپ برای ارائه پوشش کامل با کیفیت عکاسی سفره با استفاده از آثار هنری است که به شما عرضه. با چاپ دیجیتال هزینه محصول نهایی نیست و بستگی به نوع گرافیک و یا پس زمینه.

نصب جدول را پوشش می دهد ما همچنین می توانید عرضه نصب شده را پوشش می دهد که حتی بیشتر جذاب در نشان می دهد تجارت و یا نمایشگاه.

چاپ سفره جذاب نمایش ابزار را در نمایشگاه و یا تجارت را نشان می دهد. برای دریافت بیشتر از جدول خود را پوشش می دهد مطمئن شوید که شما don't سازش در کیفیت و دوام. با کیفیت خوب پوشش می دهد نه تنها ارزان تر در دراز مدت خواهد شد اما همچنین حفظ جذابیت خود را در سراسر طول عمر خود را.

ما می توانیم ارائه شما با چاپ سفارشی جدول را پوشش می دهد با توجه به مشخصات خود را صرف نظر از مقدار مورد نیاز است.

اطلاعات بیشتر در مورد فلکس-نمایش و چاپ سفره در حال حاضر و یا تماس با ما در زیر.

[ad_2]