آگوست 17, 2022

رهام چت

چت آنلاین

اسرار مالدیو

[ad_1]

جزایر مالدیو بوده است همراه با عاشقانه academist:: دانشجویان شن و ماسه نرم و لاجوردی آب, اما وجود دارد بیشتر به آنها را از آن. آیا شما می خواهید یک خانواده دوستانه رفت و آمد مکرر کامل آبگرم تعطیلات و یا فرصتی برای ناهار خوردن در زیر امواج مالدیو ارائه می کنند.

اگر شما احساس کمی بی حوصله از بالا هتل ها و سپس مالدیو ایده آل است. تقریبا همه از استراحتگاه طیف وسیعی از خانه های ییلاقی بیش از آب و ویلا و درخت انجیر هندی Madivaru جدید tented استخر ویلا با جدا کردن حمام کردن چادر و آبگرم تخت – آسمانی!

مالدیو نیست و بیشتر مشهور بودن یک عاشقانه زن و شوهر مقصد به جای یک محل برای تعطیلات خانواده اما این جزیره مخفی گاه در Donakhuli است که فقط. وجود دارد که تحت نظارت باشگاه کودکان و نوجوانان بنابراین شما می توانید برخی از زمان به تنهایی در آبگرم اما هم وجود دارد تعداد زیادی از سرگرم کننده تجربه برای تمام خانواده خود را از جمله کرجی سفر و دلفین سافاری. شما همچنین می توانید استخدام یک دوچرخه و تور جزیره بازی کمی از والیبال ساحلی و یا فقط خنک کردن توسط استخر.

اگر شما می خواهید یک تعطیلات خوب است برای شما یکی و تنها مالدیو در Reethi Rah شما را متنعم به آرامش مطلق. وجود دارد نشاط استخر و اتاق بخار نیرو یخ چشمه و طیف عظیمی از sublime آبگرم تجربه است. به شما احساس فقط به عنوان به خوبی در داخل وجود دارد resident متخصصان تغذیه خواهد شد که خیاط خود را کامل کنید.

اگر شما در حال مشاهده رد پای کربن خود را پس از آن سازگار با محیط زیست دوستانه رفت و آمد مکرر از درخت انجیر هندی مالدیو Vabbinfaru ایده آل است. آنها تنها در مناطقی که قبلا مورد استفاده قرار گیرد برای جلوگیری از آفت کش ها در باغ سبزی استفاده desalinated آب دریا و مهمانان در مورد خطرات زیست محیطی مالدیو صورت. آنها همچنین آنها را تشویق به شرکت در ریف تمیز کردن مرجان پيوند و یا به بازدید از لاک پشت سبز, حفاظت از برنامه ها که چهره ی این حیوانات زیبا در تالاب زیستگاه.

مالدیو یک غواص بهشت به خصوص در سواحل Baros. با آب گرم در تمام طول سال و فوق العاده دید از 25 شیرجه فوق العاده hd و خیره کننده خانه صخره های خارج از این جهان است. با تجربه تیم شیرجه و زیبا, مکان, بارو است که ایده آل برای تازه کار و کارشناسان به طور یکسان. و یا برای یک کمی متفاوت زیر آب تجربه ناهار خوردن در جهان تنها زیراب رستوران در کنراد مالدیو. در هشت متر زیر سطح دریا این رستوران شیشه ای اجازه می دهد تا شما را به لذت بردن از وعده غذایی خود را احاطه شده توسط رنگارنگ ساکنان از آب گرم.

بنابراین دفعه بعد کسی می گوید مالدیو فقط سواحل شنی و آفتاب شما می دانید آنچه شما واقعا می تواند به شما مالدیو تعطیلات.

[ad_2]