دسامبر 2, 2021

رهام چت

چت آنلاین

است که چاپ کتاب تبدیل شدن به یک یادگاری از گذشته است ؟

[ad_1]

وقتی که من رفتن به دانشگاه, من عاشق رفتن به کتابخانه برای مطالعه دزدکی به یک صندلی راحت و خواندن تا زمانی که من را به خواب زیرفشار. هنگامی که مرزهای بیرون آمد خود را با محله های پرفروش فروشگاه های کتاب من همان چیزی که اغلب در سمت چپ در فروشگاه با کتاب من تا به حال لذت بردن از نمونه در همان راه راحت. در حال حاضر اکثر مردم به خرید کتاب های خود را در اینترنت و خواندن آنها را بر روی خود روشن شدن.

یک پدیده اینترنت شده است تحکیم خرده فروشان به انحصارات. خرده فروشان مانند Netflix جایگزین فیلم های پرفروش فروشگاه های مانند فیلمهای ویدئویی که آن را غیر ممکن است برای حفظ آن از آجر و ملات فروشگاه های خرده فروشی برابر قدرت اینترنت و محبوبیت پخش آنلاين دانلود. روزنامه ها شده اند منسوخ شده و به وسیله انتشارات کلمه نوشته شده بیشتر به سرعت و به عنوان یک نتیجه, روزنامه نگاری به حال شده است برای انطباق با تلاش برای حفظ برخی از نوع با کیفیت.

همان اتفاق افتاده است به صنعت چاپ و نشر و آجر و ملات کتابفروشی ها. مرزها یکی از “پرفروش” کتاب شد خوردن آهو توسط بارنز و شریف که در حال حاضر می یابد و خود را بزرگترین رقیب به آمازون. آمازون در حال توسعه یک مجموعه ای از ابزار است که اجازه می دهد تا نویسندگان برای ورود به صنعت نشر یک محل متعلق به یک بار برای نخبگان و بیشتر بسته از دنیای فیلمسازی هالیوود.

یک مطالعه اخیر نشان داد که نزدیک به 70 درصد از مصرف کنندگان می گویند بعید است که آنها را در کتاب های چاپ شده توسط 2016 و تحقیقات بازاریابی آژانس Voxburner به تازگی در نظر سنجی بیش از 1400 نفر در سنین 16 تا 24 در مورد خود را در رسانه ها-عادات مصرف; این بررسی نشان داد که 62 درصد از پاسخ دهندگان گفته اند که ترجیح می دهند کتاب های چاپ شده به کتاب های الکترونیکی است.

من این یافته ها به خاطر من بود که فروش کتاب در حال رشد بود در یک نرخ نمایی. سالانه BookStats گزارش مطالعه که 457 میلیون کتابها فروخته شد در سال گذشته; یک 4456 درصد افزایش از سال 2008 زمانی که 10 میلیون فروخته شد ( http://www.usatoday.com/story/life/books/2013/05/15/e-book-sales/2159117/ ). اگر چه کاغذ عناوین فروش بالاتر شما نمی تواند چشم پوشی ثابت افزایش در تعداد فروش کتاب که من هنوز هم فکر می کنم که آینده از چاپ و نشر. من فکر می کنم شما باید به حساب برای جمعیتی که در قدیمی ترین خوانندگان به طور طبیعی انتخاب یک چاپ کتاب در حالی که خوانندگان جوان که تمایل به انجام مشق شب خود را بر روی لپ تاپ خود را برای انتخاب کتاب است.

با توجه به موفقیت آمیز نیویورک تایمز بهترین فروش نویسنده هیو Howey که پشت خود را بر روی صنعت چاپ و نشر و در حال حاضر مجموعه خود را از کتاب او باعث می شود پول بیشتری از خود انتشارات و آن را آزاد خود را زمانی که او می تواند با استفاده از تعقیب عوامل و ناشران به نوشتن بیشتر و بهتر کتاب.

چاپ کتاب هنوز در حال خریداری شده به دلیل غیر نسل Y خوانندگان می کند به تبدیل به روشن شدن. آنها ترجیح می دهند داشتن یک کتاب چاپ شده در دست خود را, بنابراین وجود خواهد داشت یک بازار برای چاپ کتاب در آینده نزدیک. اما فروش کتاب هنوز تا و خوانندگان در حال خرید Kindles. خرید ضربه بسیار قوی تر با کتابها که در حال تحویل آنی و آنها ارزان تر از چاپ کتاب. من فکر می کنم خواندن را هنوز هم ترجیح می دهند کتاب های چاپ, اما به عنوان زمان می رود توسط فروش کتاب غلبه بر آنها را صرفا با توجه به جمعیت.

من کتابها هر دو دارای نسخه های چاپ شده که فروش در آمازون و نیز ارائه شده در بارنز و شریف. اگر چه آنها تنها به فروش آنلاین, فروش کتاب حساب برای بیش از 50 ٪ از تمام فروش کتاب به تازگی به عنوان گزارش در کتاب دیجیتال جهان ( http://www.digitalbookworld.com/2013/online-retail-now-accounts-for-nearly-half-all-u-s-book-sales/ ). من فکر می کنم که این روند نسبت به خرید و فروش آنلاین در نظر گرفتن بیش از سنتی خروجی خرده فروشی فروش. ما مشاهده کردیم که بسیاری از کتاب فروشگاه تعطیلی و ترکیبات در چند سال گذشته و من فکر می کنم ما می توانید به ادامه مطلب مراجعه کنید. من خودم را از دست ندهید که قادر به رفتن به یک فروشگاه کتاب انتخاب کنید تا یک کتاب و استراحت در صندلی نرم در حالی که نمونه آن در معابر برای دیدن اگر من احساس مانند آن را خرید اما شما نمی توانید انکار روند. فروش کتاب من هنوز هم در حال اجرا در حدود سه برابر بیشتر از من چاپ فروش کتاب اما گزینه ای وجود دارد به درخواست تجدید نظر به هر دو بازار و این چیزی است که آمازون در حال انجام است با دادن نویسندگان خود را “ایجاد فضای” پلت فرم.

من فکر می کنم ناشران باید برای ارائه هر دو کتاب و چاپ کتاب فرمت به درخواست تجدید نظر به هر دو طرف بازار. در پایان این کیفیت از کتاب ها و تبلیغات استفاده می شود که برای آگاهی به آن را به جای متوسط است که در حال رفتن به کنترل. مانند هر محصول دیگر شما باید به بسته بندی و ارائه آن به مصرف کننده در راه است که تجدید نظر به او عادات خرید.

به عنوان مطالعه, عمومی, سنین, خوانندگان جدید خواهد بود تقریبا به طور انحصاری eBook گرا. من تاسف از وفات کتاب چاپ شده اما من نمی بینم که وجود خواهد داشت هر چیزی را که می توان در مورد آن به جز برای حفظ آنها در کتابخانه ها و موزه ها. با روند نسبت به iPads و Kindles و مدارس دولتی حتی پیشنهاد صدور iPads ها به دانش آموزان و افراد جوان در نهایت رشد نمی دانستن آنچه در آن است مانند خواندن یک کتاب چاپ شده. تکنولوژی همان چیزی را انجام دهد به این کتاب است که آن را انجام داده است به این روزنامه چاپ شده است.

[ad_2]