اکتبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

استفاده تبلیغاتی چوگان به ترویج کسب و کار شما

[ad_1]

هر کس می پوشد, لباس, پس چرا از آن استفاده کنید برای ترویج کسب و کار شما? تبلیغاتی پولو تی شرت, کلاه, تی شرت و دیگر کوله پشتی با آرم خود را بر روی آن می توانید ترویج کسب و کار شما در راه شما هرگز فکر ممکن است. در اینجا برخی از راه های غیر معمول برای ترویج کسب و کار خود و استفاده تبلیغاتی پیراهن یقه دار و یا دیگر تبلیغاتی پوشاک.

باید یک مسابقه عکس.

عکس مسابقات خارج کردن رقیب در همه. ارائه رایگان تبلیغاتی تی شرت یقه دار با آرم شرکت شما بر روی آن و ارائه یک جایزه برای بهترین عکس گرفته شده از یک فرد با پوشیدن پیراهن خود را. برگزاری مسابقه در فروشگاه با مشتری آرا تصمیم گیری برنده است. شما فرصت های متعدد برای ارتقاء – مشتریان باید برای بازدید از فروشگاه خود را به خود تی شرت رها کردن عکس خود را و رای برای مورد علاقه خود را. علاوه بر این شما می توانید تبلیغات تولید شده توسط این مسابقه و قرار گرفتن در معرض از تمام کسانی که مردم با پوشیدن آرم خود را بر روی سینه خود را. شما همچنین می خواهید دریافت مواد تبلیغاتی برای ماه ارزش تبلیغات در قالب عکس است که شما می توانید استفاده در تبلیغات و تبلیغات.

ارسال خیابان چریک.

بازاریابی چریکی در حال شتاب گرفتن است. این بازاریابی به خیابان آمدند تا به جای آن از حد معمول رسانه ها. اکثر شرکت ها استخدام مدل به دست نمونه ای از محصولات خود را و یا کوپن برای خدمات خود را. برای تاثیر بالا توجه کنید. تیم با یک گروه جوانان به انتشار یک رویداد خیریه. لباس کل گروه در تطبیق پیراهن یقه دار با آرم شرکت شما بر روی آن و ارسال آنها را به پتو خیابان در رنگ خود را به عنوان آنها دست از آگهی و دعوت به رویداد خود را. اشاره: حمایت از گروه های جوانان و رویدادهای خیریه ارائه می دهد فرصت های زیادی برای توسعه و بازاریابی است.

صحبت از آثار خیریه…

یکی دیگر از راه برای ترویج کسب و کار شما در حالی که انجام این کار خوب است به فروش تبلیغاتی پیراهن یقه دار یا کلاه با آرم خود را بر روی آنها اهدا سود به خیریه مورد علاقه خود را. شرکت شما بزرگ می شود تبلیغات خود را به مشتریان و طرفداران وادار به پوشیدن خود نام و خیریه مورد علاقه خود و منافع.

انتخاب تبلیغاتی پیراهن یقه دار برای بازاریابی خود را

رنگ و سبک است که شما را انتخاب کنید را برای خود تبلیغاتی بازاریابی اقلام به طور مستقیم منعکس کننده خود را با نام تجاری و تصویر. برخی از اندیشه بدهد به انتخاب رنگ و سبک که طراحی خود را مشوق و انتخاب پیراهن و سایر پوشاک که شما دادن دور.

از خودتان بپرسید:

  1. که من می خواهم به جذب ؟
  2. چه سبک انجام آنها می پوشند ؟
  3. چه رنگ خواهد شد درخواست تجدید نظر به آنها را?
  4. آنها می پوشند این سبک ؟
  5. این رنگ نگاه خوب با آرم ؟
  6. چه اندازه من نیاز به انجام?
  7. چه کیفیت پیراهن من می خواهم به خرید ؟
  8. چقدر می توانم استطاعت به صرف است ؟
  9. چگونه بسیاری از پیراهن آیا من نیاز به ارتقاء موثر است ؟
  10. چگونه من خواهد بود توزیع این تی شرت ؟

شما پیدا تبلیغاتی پیراهن یقه دار و بسیاری دیگر از انواع تبلیغاتی و قرار دادی لباس آنلاین. بسیاری از شرکت ها در کسب و کار عرضه محصولات تبلیغاتی با کیفیت برای تمام انواع صنایع برای چند دهه.

[ad_2]