اکتبر 27, 2021

رهام چت

چت آنلاین

از کجا و چگونه برای پیدا کردن محصولات وابسته به ترویج?

[ad_1]

هنگامی که شما خود را در بازار هدف و شناخت نیازهای خود را می خواهد و سوال بعدی این است که از کجا و چگونه برای پیدا کردن مربوط به محصولات وابسته به ترویج آنها به طوری که شما می توانید پول? این چیزی است که من می خواهم به بحث در مورد این مقاله.

1. ClickBank

در وهله اول شما می توانید سر به پایین چیزی است که اکثر تجارت موعظه شده است به دانش آموزان خود را.

برای اطلاعات ClickBank است که در میان بزرگترین بازار آنلاین در فروش دیجیتال و اطلاعات محصولات در قالب کتاب الکترونیکی آموزش تصویری نرم افزار, نرم افزار و وب سایت قالب توان آن را به HTML یا وردپرس.

آنها طیف وسیعی از هر چیزی هنر و سرگرمی, کسب و کار و سرمایه گذاری, بهداشت و تناسب اندام به کمک خود ،

ثبت نام برای ClickBank رایگان است و آسان است.

با این حال برای کسب اولین کمیسیون های شما نیاز به ایجاد حداقل 5 فروش در زمان من قبل از نوشتن این با توجه به گزینه برای دریافت چک به خانه شما تحویل داده و یا به طور مستقیم سپرده به حساب بانکی شما.

2. Paydotcom

در اصل توسط تاسیس بازاریاب آنلاین Mike Filsaime و در حال حاضر گرفته شده توسط یکی دیگر از نام شان کیسی, این جایی است که من شروع کردم در ساخت اولین کمیسیون.

آن است که بسیار مانند ClickBank به عنوان در ترویج اطلاعات دوره.

هنگامی که شما ساخته شده کمیسیون به شما خواهد پرداخت از طریق پی پال که شما می توانید برداشت و واریز به حساب بانکی شما.

3. آمازون

دوم وابسته به بازار آمازون است که به خوبی شناخته شده در سطح جهان است.

در مقایسه با ClickBank به آنها فروخته شده عمدتا محصولات فیزیکی در چیزهایی که مردم مثل من و شما خرید روزمره از مغازه ها و فروشگاه ها.

مانند شراب, بازی های ویدئویی لوازم خانگی پوشاک و لوازم جانبی, فقط به نام چند.

برای دریافت پرداخت می شود, شما نیاز به ایجاد حداقل 100 $در کمیسیون ها قبل از ارسال آنها را به خانه خود را. هر چند آنها طور مستقیم سپرده های بانکی و همچنین این گزینه فقط برای ساکنان ایالات متحده در حال حاضر.

تنها نقطه ضعف این است که آنها با پرداخت تنها 4 درصد برای شروع. اما هنگامی که شما به آنها کمک کرد ایجاد فروش بیشتر آنها افزایش خواهد یافت که در نهایت رای.

4. بازار سلامت

بازار سلامت یکی دیگر از شبکه های وابسته است که لمس عمدتا در زیبایی و محصولات بهداشتی برای مردان و زنان است.

در اینجا شما باید گزینه ای را برای دریافت پرداخت برای هر فروش یا منجر شما تولید شده برای آنها.

هنگامی که شما ثبت نام و دریافت تایید به عنوان وابسته آنها موضوع شما یک کارت ATM که شما می توانید برداشت پول از بانک های محلی خود را هنگامی که شما ساخته شده کمیسیون.

5. بیشتر تو رفتگی در دیوار

بیشتر تو رفتگی در دیوار است که یک رقیب مستقیم به بازار سلامت.

تنها تفاوت این است که آنها نه تنها شما را با ارائه ابزارها و منابع در گرافیک, صفحه فرود, قالب, مقالات, گزارش رایگان و تبلیغات آنها نیز به شما ارائه با یک مدیریت وابسته است که راهنمای شما را از طریق اگر شما به این کل بازاریابی اینترنتی بازی.

در اینجا شما همچنین باید این گزینه برای دریافت چک با لينک مستقيم سپرده یا پرداخت از طریق پی پال.

این 5 مکان اصلی من channelled تلاش من در 5 سال گذشته.

شما همچنین ممکن است انجام علت سعی و کوشش خود را در پیدا کردن دیگران به سادگی با تایپ کردن تو رفتگی در دیوار را به دنبال شبکه های وابسته در گوگل

[ad_2]