اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

احساس می کنم مثل یک پر شده سوسیس? 3 راه برای دریافت Unstuffed و به ساخت یک اثر

[ad_1]

به تازگی یک دانشجو به من گفت که او احساس مانند یک “پر سوسیس” و غرق شد که او احساس تقریبا فلج شده.

او در دوره های مختلف کمک به او گرفتن ترافیک و دید به وب سایت خود را, اما هیچ چیز به نظر می رسید به او هر گونه پرداخت مشتریان. او یادگیری در مورد انواع مختلف رسانه های اجتماعی و ترافیک ، با کمی به هیچ نتیجه ای…

آیا تا به حال احساس این راه ؟ من از شنیدن آن بسیاری و من چند پیشنهاد.

1. تمرکز بر گرفتن اطلاعات خود را در خارج وجود داردبه جای اینکه همیشه در “جمع آوری اطلاعات” حالت. کسی که در خارج وجود دارد, نیاز دارد به آنچه که شما می توانید به آنها کمک کند و دیگر به شما اقامت در سردرگمی در اطلاعات-جمع آوری و در “شکم پر سوسیس” مرحله کمتر شما می توانید کمک به آنها (و حتی کمتر شانس است که شما برای آن پرداخت می شود).

2. تمرکز بر روی فهرست ساختمان است. شما آن را شنیده ام از من و شما شنیده ام آن را از دیگر فوق العاده کارآفرینان موفق – “فهرست ساختمان است که کلید همه راهها به لیست ساختمان ثروت خود را در لیست خود را”. برخی از مردم گوش کرده اند و آن را به یک اولویت و نتایج آن نشان می دهد.

و سپس صحبت من با برخی از شما و به جای تمرکز بر روی آنچه که ثابت شده است و آنچه با این نسخهها کار (کار کرده است پس از دهه 1800 و کار در حال حاضر) شما خاموش و در حال اجرا پس از بعدی “با نام تجاری جدید براق شی”. همه کسانی که “اشیاء براق” (Pinterest Kindle books, iTunes podcasts, FB, تبلیغات metc… ) که به درستی اجرا – همه منجر به ساخت لیست خود و جامعه است.

در عین حال در حالی که شما در حال یادگیری آن “اشیاء براق” شما لازم نیست که اثبات شده چشم انداز تبدیل قیف پس تمام وقت شما صرف یادگیری و حتی اجرای “اشیاء براق” اصلا مهم نیست چون شما قرار نیست خود را تبدیل قیف را به محل.

“با نام تجاری جدید اشیاء براق” به سادگی حواس او را پرت و مشغول کار تا زمانی که شما یک چشم انداز تبدیل قیف. (اگر شما نمی خواهم که زبان اجازه دهید آن را “قبیله جذب مثبت موجو صفحات” هر چه… فقط آن را انجام داده.

3. فراموش نکنید که زندگی طولانی یادگیری است. اکثر مردم می خواهم به فکر می کنم از خود را به عنوان “عمر طولانی آموزان”. واقعا تاثیر خود را با کار تصمیم به تغییر خود را از “آموزش” به عشق “زندگی طولانی اجرای” – این نیاز خواهد داشت که شما سقوط بر روی صورت خود (بسیاری!) بنابراین می توان آن را بسیار ترسناک تر از پنهان شدن پشت یادگیری و اطلاعات جمع آوری, اما به شما نتایج را دریافت کنید.

خط پایین: اگر شما لازم نیست که اثبات شده چشم انداز تبدیل قیف شما همیشه در تلاش برای فروش بعدی در کسب و کار شما.

[ad_2]