آگوست 5, 2021

رهام چت

چت آنلاین

آیا اطلاعات محصولات هنوز هم فروش دارید ؟

[ad_1]

اطلاعات محصولات و کتابها ایجاد شده دیجیتالی و دریافت به خریدار کامپیوتر پس از خرید. فروش اطلاعات محصولات پر رونق و رو به رشد در همه زمان ها با توجه به “همیشه در” پویایی از زندگی ما است. این است که در آن بسیاری از مردم به ندرت به خارج از صفحه نمایش و مصرف محتوا در هر دستگاه آنها خود را از گوشی های تلفن همراه به تبلت ها به لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی است.

این می تواند به نظر می رسد بسیار چالش برانگیز برای فروش یک محصول است که چیزی است که برگزار می شود در دست کسی را. اما وجود آنها در droves امروز. محصولات اطلاعات دیجیتال مانند کتاب های الکترونیکی و چند رسانه ای دروس به طور کلی منطقی آسان برای قرار دادن با هم از آنجا که شما در کنترل بسیاری از فرایند تولید است. برای مثال, شما می توانید یک کتاب در یک یا دو روز و آن را به بالا و فروش در آمازون در عرض چند ساعت.

و جنبه ای از اطلاعات محصول و مدل کسب و کار است که شما ایجاد می کنید آن را یک بار و می توانید آن را به فروش برساند و بیش از بیش. تا جایی که شما شروع اگر شما می خواهید برای ایجاد و فروش اطلاعات خود را محصول ؟

1. پیدا کردن پرداخت طاقچه

فکر می کنم برخی از موضوعات شما می دانید زیادی در مورد. رفتن به آمازون و نوع کلمات کلیدی مربوط به آن موضوع است. چک کنید و ببینید که چگونه بسیاری از موارد هر دو دیجیتال و فیزیکی آنها فروش مربوط به آن موضوع است.اگر شما در پیدا کردن تعداد زیادی از آیتم های آن را پرداخت رفتگی در دیوار که بدان معنی است که مردم در حال خرید در بازاریابی گیرد.

2. ایجاد نقاط درد

یک نقطه درد در تو رفتگی در دیوار چیزی است که مردم تمایل به مبارزه با, به ویژه هنگامی که آنها برای اولین بار شروع. آن را ممکن است خود را در تنیس خدمت و یا بهترین راه برای خانه آموزش یک توله سگ جدید. می دانید چه بازار هدف خود را می خواهد و آن را به آنها بدهد. فکر می کنم از نیازهای واقعی و مشکلات است که مخاطبان خود را مربوط به تو رفتگی در دیوار که شما می توانید ارائه راه حل های واقعی برای.

3. نوشتن کتاب خود را

نوشتن رئوس گوشت از ایده ها و ایجاد یک کپی در یک برنامه پردازش کلمه. نقد و بررسی محتوای مواد برای خطاها و شما باید یک کتاب. به کتاب خود را جذاب عنوان. چگونه به عنوان ممکن است صدای بیش از حد جالب, اما آنها بسیار محبوب هستند. توصیف آنچه که آنها یاد بگیرند در راه است که قانع کننده برای تلفن های موبایل.

4. انتشار و شروع به فروش

به فروش محصولات اطلاعات شامل یک رابط خوب. شما باید به زمان برای آموزش مخاطبان خود را به طوری که آنها به دست آوردن اعتماد خود را. شما می توانید آنها آموزش با ایمیل پاسخگوی خودکار سری فیلم ها, پست های وبلاگ و آموزشی است. شما همچنین می توانید لیست خود را محصول دیجیتال در JVZoo یا ClickBank. در این راه شما می توانید مردم به فروش محصولات خود را برای شما در ازای یک کمیسیون.

[ad_2]