دسامبر 2, 2022

رهام چت

چت آنلاین

آنچه شما نیاز به دانستن قبل از استخدام بازاریابی وب سایت آژانس

[ad_1]

استخدام بازاریابی وب سایت آژانس باید یک زمان هیجان انگیز برای هر کسب و کار است. حتی اگر شما به کار گرفته بازاریابی تا کنون آن را به یک تفاوت بزرگ به یک شرکت حرفه ای را بیش از طرف شما. این اجازه می دهد تا شما را به تمرکز بر روی کسب و کار پایان از همه چیز و هنوز هم بهبود نتایج. که بهترین سناریو مورد. بدترین سناریو شامل یک وب سایت بازاریابی آژانس ثابت می کند که مشکل بیشتر از آنها ارزش و حتی ممکن است مجموعه ای از پیشرفت خود را به عقب. بنابراین قبل از اینکه شما استخدام یک آژانس در اینجا چیزی است که شما نیاز به در نظر گرفتن.

بودجه خود را

این که آیا شما در حال استخدام یک وب سایت بازاریابی سازمان و یا یک جدید منشی بودجه خود را همیشه باید در نظر گرفته شود اولین و مهمترین. وقتی که می آید به بازاریابی ببینید اگر پول شما می توانید اضافه کردن به آن را با دادن این سازمان بیشتر مشاغل را انجام دهید. برای مثال اگر کسی دست زدن به رسانه های اجتماعی برای شما به روز رسانی وبلاگ خود را ارسال خبرنامه به ایمیل و غیره. این همه چیز شما می توانید خود را جدید آژانس رسیدگی است.

نیازهای خود را

در همان زمان مطمئن شوید که شما به روشنی در مورد آنچه شما در واقع نیاز دارید از یک وب سایت آژانس های بازاریابی است. شما ممکن است نیاز به برخی از آن چیزهایی که من فقط ذکر شده و از این رو نباید پرداخت برای آنها. در مقایسه با توصیه های بالا اگر شما اعتماد به نفس شما در حال دست زدن به این وبلاگ فقط خوب وجود دارد پول به ذخیره شود وجود دارد.

شما نیز نمی خواهید به باد گرفتن فروخته شده در خدمات شما نیاز ندارد. اگر بازار خود را یک یک آنها پاسخ ممکن به ایمیل خبرنامه مانند همسر مشتریان می خواهد. بنابراین مهم نیست که چگونه به خوبی یک شرکت ادعا می کند به انجام آنها ارزش هدر رفتن یک درصد است.

نتایج خود را

هر وب سایت آژانس بازاریابی در خارج وجود دارد باید تعداد SEO میان تخصص خود را. پس از انجام یک جستجوی گوگل برای عبارات کلیدی و ببینید که در آن آنها به زمین است. اگر آنها نمی, نمایش در صفحه اول و ترجیحا بالا بر آن چه هستند شانس آنها می دانند که چگونه به انجام همان را برای شما (این امکان البته; آژانس های بازاریابی در حال متراکم بازار, اما هنوز هم با توجه به ارزش).

کار خود را

شما شاید می تواند آنها را ببخش نه ضرب و شتم صدها نفر از وب سایت های دیگر بازاریابی سازمان های رقیب برای گوگل املاک و مستغلات اگر آنها به اثبات آنها به کمک دیگران. این جایی است که رزومه کاری خود را به بازی می آید. هر وب سایت آژانس بازاریابی شایسته بودن در نظر گرفته شود باید یک رزومه که به وضوح نشان می دهد آنچه را که آنها انجام داده ایم برای شرکت های دیگر مثل مال شما.

اما آیا رزومه خود را در ارزش اسمی. شما ممکن است بخواهید به سوالات مانند:

• چه مدت آن را به شما برای رسیدن به این نتایج ؟

• شما چه مسئول است ؟

• آیا شما هنوز هم به کار گرفته شده توسط آنها ؟ اگر نه چرا ؟

آنها یک آژانس بازاریابی به طوری که آنها می دانم که چگونه به فروش می رسانند. این بدان معناست که شما در حال رفتن به نیاز به استفاده از یک مقدار سخاوتمندانه از بررسی دقیق به دریافت پاسخ شما نیاز دارید.

ابزار مورد استفاده

بازاریابی آنلاین این روزها به معنای استفاده از هر یک از تعدادی از ابزار های مختلف. بنابراین هر وب سایت آژانس های بازاریابی ارزش وقت شما باید آشنا با بسیاری از و با استفاده از حداقل تعداد انگشت شماری به طور منظم. نه با استفاده از ابزار بدان معنا نیست که آنها به نحوی در بالا نیاز دارید. ابزار قابل کلیک Omniture e-Frontier و Webtrends همه ارائه مزایای بزرگ. هر کسی در وب سایت بازاریابی است که آنها را نادیده می گیرد باید به افزایش یک پرچم قرمز در ذهن خود را.

تضمین عملکرد

این بخش دارای دو عامل درگیر است. اولین, شما نیاز به دانستن چگونه یک آژانس قصد دارد در اندازه گیری عملکرد خود را. قرار داده راه دیگر آنچه آنها در واقع برنامه ریزی در ارائه شما-عینی. پاسخ خود را باید به طور خاص به عنوان بازاریابی گاهی اوقات می تواند دلیلی رانش به مبهم است.

دیگر نکته جالب به نگاه کردن به نحوه آشنایی آنها با شرکت خود می کند و آن را در سراسر آمده در پاسخ خود را? آنها باید قادر به توضیح دهد که در آن آنها به شما از نظر رتبه صفحه و چگونه است که در نتیجه متاثر از رقبای خود.

البته این بخش دوم است که تضمین می کنند. وعده های خود به این معنی نیست خیلی اگر شما نمی توانید هر برگردانند. بنابراین مطمئن شوید که آنها به شما بگویم چه اتفاقی می افتد اگر آنها دست علامت.

در حالی که این ممکن است به نظر می رسد مانند بسیاری به درخواست و انتظار از یک وب سایت بازاریابی سازمان شما تنها مصاحبه من به شما اطمینان دهم آن لازم است. در غیر این صورت شما به راحتی می تواند در نهایت پرداخت پول برای یک مشکل است.

[ad_2]