اکتبر 4, 2022

رهام چت

چت آنلاین

آنلاین کتابخانه در نظر گرفتن یک گام بیشتر در آموزش جهان

[ad_1]

با استفاده از یک کتابخانه آنلاین دارای مزایای متعدد بیش از متعارف کتابخانه. به منظور استفاده معمولی کتابخانه دوستداران کتاب را به صورت فیزیکی وجود دارد در یک زمان خاص و جستجو برای کتاب مورد نیاز است. اگر یک کتاب در حال حاضر به قرض گرفته شده توسط شخص دیگری برای خواندن و نسخه اضافی در دسترس هستند و نه یک کاربر مجبور به انتخاب یکی دیگر از کتاب یا رفتن به خانه دست خالی. در حالت عادی کتابخانه یک فرد تنها می تواند قرض گرفتن یک کتاب برای یک مقدار مجموعه ای از زمان: امانت کتاب به عنوان خوانده شده به سرعت. تمام مشکلات ذکر شده در بالا حل شده توسط کتابخانه آنلاین. آنلاین کتابخانه هیچ محدودیت فیزیکی: شما می توانید قرض/خواندن کتاب از آسایش در اتاق نشیمن خود را با استفاده از کامپیوتر. به طور کلی شما همچنین لازم نیست که این موضوع از نسخه دیجیتال از کتاب در حال اجرا است. در علاوه بر این به جلو-ذکر جستجو از طریق/برای یک کتاب است که به عنوان آسان که می توان با استفاده از کتابخانه های آنلاین.

با کلیک یک دکمه ماوس دیجیتال کتاب است که در مقابل خواننده را ببلعند. همچنین تجزیه و تحلیل مقایسه ای بین نسخه های دیجیتال و شومیز نسخه از همین کتاب نشان داده است که کتاب های دیجیتال به طور کلی ارزان تر از خود شومیز برادران. مهم ترین مزیت است که یک کتابخانه آنلاین با بیش از یک کتابخانه معمولی است که متعارف کتابخانه به طور کلی محدود به مناطق خاص و در مکان های که در آن هیچ متعارف کتابخانه در حال حاضر مردم محروم از ارزش دانش است. آنلاین کتابخانه ندارد جلو-ذکر مشکل: کتابخانه های آنلاین به طور کلی می توان از هر نقطه در جهان که در آن رایانه و اینترنت در دسترس است. در علاوه بر این به قبل منفی در ارتباط با استفاده از سنتی کتابخانه نیز وجود دارد که هزینه های قابل توجهی در ارتباط با حفظ فیزیکی ساختمان/آثار باستانی همراه با یک کتابخانه معمولی. همچنین در روستاها است که در کشورهای جهان سوم مرسوم کتابخانه ها نادر هستند و پیشبرد آموزش و پرورش از طریق استفاده از کتابخانه معمولی غیر ممکن است. آنلاین کتابخانه فراگیر در سراسر اینترنت و به طور کلی ارزان تر برای حفظ و یا استفاده در مقایسه با معمولی کتابخانه.

اجتماعی کتابخانه است که اساسا یک کتابخانه آنلاین با مولفه های اجتماعی است. اجتماعی کتابخانه افزایش یافته اهمیت کتابخانه های آنلاین. اجتماعی کتابخانه ارتباط با سایت های اجتماعی داده است یک تجربه کاربر جدید برای مشتاق عاشق کتاب. های کتاب و همچنین به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد یک کتاب تبدیل شده است آسان تر است. مشکل با به اشتراک گذاری یک نسخه شومیز با یک دوست زندگی دور است که نه تنها وقت گیر است بلکه خسته کننده. اجتماعی کتابخانه ها, به اشتراک گذاری یک کتاب با یک دوست/همکار نیمه راه در سراسر جهان است به آسانی به عنوان کلیک کردن بر روی یک دکمه ماوس. اریک فروم بود معروف نقل عنوان کرد و گفت: “چرا باید در جامعه احساس مسئولیت تنها برای آموزش و پرورش کودکان و نه برای آموزش و پرورش از تمام بزرگسالان در هر سنی است؟” اجتماعی کتابخانه پاسخ به اریک سوال!

[ad_2]