آگوست 17, 2022

رهام چت

چت آنلاین

آموزش سئو ✅ دوره جامع آموزش SEO از مبتدی تا پیشرفته آکادمی آی تی

این کتاب هم گردآوری گروه جی ادز می باشد و یکی از کتاب های بسیار کارآمد در زمینه آموزش سئو به حساب می آید. این کتاب که شاهکار گروه میهن لرن می باشد، آموزش کامل و جامع دیجیتال مارکتینگ را پوشش می دهد. سعید حکیمی نیا و فروغ شریعتمداری در این کتاب از پایه ای ترین مفاهیم سئو تا پیشرفته ترین تکنیک ها و الگوریتم های گوگل را پوشش می دهند. با افزایش سایت ها و فروشگاه های اینترنتی ، گزینه های پیش روی کاربران در هر صنعت و حوزه های افزایش یافته است و آنها نه تنها به مقایسه قیمت و کیفیت خدمات و محصولات توجه می کنند ، بلکه به سایت هایی علاقه دارند که سرعت و عملکرد بهتری داشته باشند و کاربر بتواند سریعتر و بدون دردسر و اتلاف زمان به هدف خود برسد. 2- قیمت خدمات سئو چقدر است؟ این کتاب که نوشته مهمندس محمد امین اسماعیلی است یکی از بهترین کتاب های آموزش سئو به حساب می آید. این کتاب به تالیف و انتشار آکادمی وبسیما قابل استفاده است.

این کتاب هم به تالیف آکادمی وبسیما می باشد و تغییرات سئو و الگوریتم های گوگل را در آینده برسی می کند. برای دریافت جدیدترین تغییرات سئو پیشنهاد میکنیم سایتهایی مثل searchenginejournal backlinko ،moz و آکادمی سئولب را نیز دنبال کنید. دنبال کردن این منابع دانش شما را در مورد مسائل جزئی و کلی سئو افزایش میدهد. دانش بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو یا همان سئو همیشه مخاطبان خاص خود را داشته است. آموزش سئو بخش های مختلفی را شامل میشود از الگوریتم های گوگل، یادگیری لینک سازی داخلی و بک لینک سازی، تکنیک های سئو و سئو فنی گرفته تا آموزش نحوه استفاده از ابزارهای مختلف بهینه سازی سایت، در این مطلب با ما همراه باشید تا با توجه به نیازتان شما را در مسیر درست آموزش سئو قرار دهیم. این به معنای ناکارآمدی منابع فارسی نیست اما حتی منابع فارسی هم اطلاعات خود را با این مقالات و کتاب ها بروز رسانی می کنند.

ما در ادامه تعدادی از این منابع فارسی را به شمات معرفی خواهیم کرد. اما اکتفا کردن به یک منبع برای یادگیری چنین دانش گسترده و کارآمدی کافی نیست. البته لازم به ذکر است که روش کلاه خاکستری سئو دارای یک سری خطرات می باشد که اگر اشتباه عمل کنید، ممکن است سبب نابودی وب سایت شما شود. کتاب همیشه به عنوان یکی از معتبر ترین منابع آموزشی شناخته می شود. با یادداشت کردن نکات مهم سئو، خواندن مقالات و کتابها و دیدن فیلمهای آموزشی در یادگیری سئو به جایی نمیرسید؛ باید تمام نکاتی که در سئو یاد گرفتهاید را به صورت عملی روی سایتی پیاده سازی کنید تا به سرعت سئو را اصولی فرا بگیرید. همانطور که گفته شد، فرایند سئو سایت، فرایندی زمانبر و سخت به نظر میرسد که باید بر اساس آموزشهای مختلف به فرد گفته شود. این کتاب برگ سبزی برای آینده سئو می باشد. مباحث اصلی این کتاب مربوط به برسی ساختار موتور های جستجو و نحوه عملکرد آن ها است.

ما در این مقاله تعدادی از بهترین کتاب های آموزش سئو در سال 2020 است، را به شما معرفی خواهیم کرد. بنابراین سایت های وردپرسی هم وب سایت هستند. فرضا من در حال نوشتن مقاله آموزش کامل سئو رایگان سایت هستم و قبلا آموزش سئو فروشگاه اینترنتی را در سایت منتشر کرده ام. من با فقط آموزش خیلی خوبی که آقای کریمی توی کنسول گوگل به من دادن تنستم بازدید سایت مشتریم را چند برابر کنم و برام واقعا باور نکردنی بود . اما از سوی دیگر ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به کلاه سیاه دارند و به جرئت می توان گفت در اغلب اوقات اگر از طریق کلاه سفید بتوانید رتبه ی خوبی کسب کنید، رتبه ی شما ثابت خواهد ماند. همیشه سعی کنید از محتوای جذابی در متا دیسکریپشن خود استفاده کنید، مثلا سایت ماز با نشان دادن تعداد ابزارهایی که در مقاله خود بررسی کرده است، مخاطبان زیادی را به سمت پیج خود سوق داده است. طبیعتا هرچه بازدید بیشتری کسب کنید ، تعداد مشتریان بالقوه شما افزایش می یابد و نسبت به رقبای خود سهم بیشتری از بازار بدست خواهید آورد. این کتاب ها می تواند کمک شایانی به فارسی زبانان برای یادگیری و درک بهتر تکنیک های سئو و بهینه سازی برای موتور های جستجو داشته باشد.