سپتامبر 16, 2021

رهام چت

چت آنلاین

آقا لطفا من می خواهم بیشتر – دامنه های عمومی مواد

[ad_1]

چارلز دیکنز است که گفته می شود جهان ترین رمان نویس پرکار و در عین حال بسیاری از آثار او نسبتا ناشناخته برای عموم مردم به ویژه کسانی که او نوشت تحت نام قلم Boz. او عنوان محبوب ترین Oliver Twist, A Christmas Carol, A Tale of Two Cities انتظارات بزرگ شده اند و گفته بارها در کتاب ها و اسکریپت ها و نقش تئاتر و فیلم و همه در حال حاضر در حوزه عمومی است. این آثار شده است چنان محبوب است که آنها شده اند دوباره منتشر شده توسط بسیاری از ناشران مختلف است که آنها هرگز از چاپ.

به عنوان یک صاحب کسب و کار به دنبال اضافه کردن محصولات جدید به موجودی خود را چه می شود که به صورت آنلاین و یا آفلاین شما نمی توانید به گذشته دامنه های عمومی مواد. در هزینه تقریبا رایگان’ شما خواهد بود دیوانه به آن را از دست ندهید.

به عنوان مثال بالا برخی از داستان های کلاسیک بی انتها کلاسیک است که فروش سال پس از سال در بسیاری از فرمت های مختلف و نسخه های. این ممکن است دقیقا به نوع محصول برای کسب و کار شما. وجود دارد بسیاری از دامنه های عمومی با این نسخهها کار در خارج وجود دارد که شما در اصل هرگز اجرا خواهد شد از مواد به انتشار. و شما به احتمال زیاد پیدا کردن بسیاری از نسخه های خطی که خود را تکمیل محصولات موجود.

یک قاعده ی و خوب به دنبال این است که به بررسی کنید که مقاله اصلی منتشر شده قبل از سال 1923 در ایالات متحده آمریکا (کشورهای دیگر ممکن است متفاوت قوانین کپی رایت بنابراین شما ممکن است نیاز به بررسی این با حق وکیل). شما همیشه باید یک گواهی نامه از حق ترخیص برای هر یک از دامنه های عمومی سند شما می خواهید به انتشار. این ممکن است به شما صرفه جویی در بسیاری از زحمتی قانونی بعد اگر کسی تلاش می کند تا اختلاف خود را حق به re-انتشار کار.

دامنه های عمومی کتاب و دیگر مواد را می توان در بسیاری از مکان ها که به احتمال زیاد دست دوم, فروشگاه کتاب. برخی از مردم لذت بردن از این روند بیشتر; کشف که گوهر پنهان در میان هزاران نفر از پاره پیر کارخانه های تولید و مزیت های عاشقانه رمان.

هر چند با ظهور اینترنت این فرایند در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در دسترس تر برای همه. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از وب سایت است که انتشار عمومی دامنه مواد است که می تواند آزادانه در دسترس و حتی برخی از عضویت در سایت که در واقع پیدا کردن مواد برای شما.

اگر شما می توانید تغییرات قابل توجهی مواد است که به اندازه کافی تغییرات است که نسخه جدید unrecognisable از, اصلی, شما حتی ممکن است ادعای جدید کپی رایت با خودتان به عنوان نویسنده.

به عنوان دیکنز ساخته شده محبوب serialised رمان, بنابراین بیش از حد می تواند شما را انتشارات سریال بعد از سریال از دامنه های عمومی مواد.

[ad_2]